Ankara içinde iPhone SE 2020 için servis önerisi

Yer
Şaşmaz Otosanayi
Daha fazla  
Selam. SE 2020 telefonumun batarya sağlığı %75 seviyesine düştü. Telefonu günde iki defa şarj etmekten bıktığım için bataryasını değiştirtmeyi düşünüyorum. Site üzerinden bakında orijinal serviste 2500TL'ye bu değişimin yapıldığını gördüm ancak çok uçuk geldi. Normal bir fiyat mıdır? Yoksa Ankara içinde daha uyguna çözebileceğim bir teknik servis var mıdır?

Hocam batarya değişim ücreti Max 150 falandır el işçiliği olarak yani. Asıl fiyatı batarya belirler bence Deji batarya alın en iyisi. Orijinal almayacaksanız tabii.
Deji batarya

Hocam batarya değişim ücreti Max 150 falandır el işçiliği olarak yani. Asıl fiyatı batarya belirler bence Deji batarya alın en iyisi. Orijinal almayacaksanız tabii.
Deji batarya

Dediğim gibi 2500 TL Apple servisine vermeyi çok istemiyorum. Zamanında telefonu 4800TL'ye almıştım şimdi 2500 TL yi görünce canım sıkıldı. Asıl sıkıntım Ankara içinde sağlam bir teknik servis bilmemem. Bir yakınım arka cam değişimi yaptırmıştı ve arka cam telefonun dışında kalıyordu. Buna benzer bir durum yaşamak istemiyorum.

Hocam çok takılmayın batarya değişimi kolay bir iş, çarşı falan yerlerde gözünüze güzel gelen bir mekana girin işinizi hallederler. Ama bataryayı da yanınıza alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı