Ankara'da 2. el eşya nasıl satılır?

krisalis

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptopumu satmak istiyorum ve böyle 2. El eşya sattığımız uygulamalardan nefret ediyorum resmen. Ankara'da laptopumu nerede satabilirim? Öneriniz bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el satış uygulamaları dışında satış yapmanız biraz zorlar onlardan neden nefret ettiğinizide anlamadım özellikle sahibinden bayağı kullanışlı. Öneri olarak Facebook PC gruplarında, çeşitli forumlarda ilan açabilirsin onların dışında elden bilgisayarcıya satarsın ancak normal fiyatından ucuza satman çok muhtemelel veya PC'den anlamıyorsun kazık yemen.

Arkadaşlar laptopumu satmak istiyorum ve böyle 2. El eşya sattığımız uygulamalardan nefret ediyorum resmen. Ankara'da laptopumu nerede satabilirim? Öneriniz bilginiz var mı?
Dostum bazı internet cafeler var 2. El alabilirler ama fiyat düşük gelir , ankarada çarşı gibi bir yer varsa orada bilgisayar parçaları satanlar oluyor onlar bir tık daha yüksek verebilirler fiyatı.

Sarı siteyi tek geçerim. Her malın alıcısı mutlaka olur. İşin ehl-i satıcıya götürüp mal satmaya çalışırsanız kârınızın olacağını sanmıyorum.
Elden teslim ikinci el ürün yazıp geçin.

2.el uygulamalarda sat, bilgisayarcıya gitsen sorsan 5 bin edecekse 3 bin verirler. Paranı düşünüyorsan kendin sat uygulamada. Diyorsan para umrumda değil bilgisayarcılara sor.

Alan kişi malı ederinden daha düşüğe alıp kendisi yükseğe satar. O yüzden kendiniz satarsanız daha iyi olur. Ama ben razıyım diyorsanız bilgisayarcıya satabilirsin.

2. el satış uygulamaları dışında satış yapmanız biraz zorlar onlardan neden nefret ettiğinizide anlamadım özellikle sahibinden bayağı kullanışlı. Öneri olarak Facebook PC gruplarında, çeşitli forumlarda ilan açabilirsin onların dışında elden bilgisayarcıya satarsın ancak normal fiyatından ucuza satman çok muhtemelel veya PC'den anlamıyorsun kazık yemen.
O uygulamaları sevmememin nedeni satışın uzun sürmesi tek günde halledilecek iş değil yani. Teşekkürler

Geri
Yukarı