Konya'da elektronik parçaları nerede satılır?

Ahmet Çavdar

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Aspire A715-75G - İ5 10300H 2.5 GHz Turbo 4.5 GHZ - Intel UHD Graphics & GTX 1650 - 16 GB 2933 MHz

Asus TUF Gaming FX-505DT BQ180T - R5 3550H 2.1 GHz Turbo 3.7 GHz - Vega 8 & GTX 1650 - 16 GB 2400 MHz
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Arkadaşlar merhaba, Konya'da direnç, transistör veya diyot gibi devre elemanları nerede bulunur, nerelerde satılır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Robotistan’dan internet üzerinden alabilirsiniz.
Teşekkürler ama böyle parçalar dükkanlarda çok daha ucuz olur, toplu alımda pazarlık imkanı olur. Bu sebeple sordum

Toplu alım istiyorsan kit alacaksın. Tek tek alışveriş için internetten daha uygun ve kargo parası dışında pek fark yok. Pazarlık hoş bir davranış değil.
Birincisi kit alacak olsam zaten interneti tercih ederdim, benim her işte aynı sayıda malzemeye ve hatta aynı malzemelere ihtiyacım olmayabilir. Ayrıca o uygunluk muhabbeti Konya için geçerli değil, bu tür fiyatlar genelde İstanbul için, Konya'da fark oluşuyor.
Ve son olarak pazarlık hoş değil cümlesi kadar saçma çok az cümle gördüm. Alıcı indirim istemiş, nesi yanlış? Ayrıca sünnet olan bir eylemden bahsediyoruz :D
Arkadaşlar rica etsem soruma yönelik yanıtlar verir misiniz? Sorum Konya'da bu bahsettiğimiz ekipmanlar nerelerde satılır?

Arduino için iş merkezlerini gezebilirsin, uygun fiyata oluyor. Ama benim istediğim küçük direnç, LED, kapasitör vb. için bulamadım maalesef.

Geri
Yukarı