Çözüldü Ankara'da abonman öğrenci nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
İlk önce öğrenci ankarakartı almanız lazım, onu Ankarakart işlem merkezinden alabilirsiniz, Kızılay, Dikimevi ve Akkoprü istasyonlarında bulunuyor. Öğrenci kartı alırken kimlik, vesikalık fotoğraf ve bazen öğrenci belgesi istenebiliyor, (ben alırken istememişlerdi ancak isteyenler olabiliyormuş). İndirimli kart alındıktan sonra gişelerden abonman yapılabiliyor.

Kaynak;
İlk önce öğrenci ankarakartı almanız lazım, onu Ankarakart işlem merkezinden alabilirsiniz, Kızılay, Dikimevi ve Akkoprü istasyonlarında bulunuyor. Öğrenci kartı alırken kimlik, vesikalık fotoğraf ve bazen öğrenci belgesi istenebiliyor, (ben alırken istememişlerdi ancak isteyenler olabiliyormuş). İndirimli kart alındıktan sonra gişelerden abonman yapılabiliyor.

Kaynak;

Çözüm
İlk önce öğrenci ankarakartı almanız lazım, onu ankarakart işlem merkezinden alabilirsiniz, Kızılay, dikimevi ve akkoprü istasyonlarında bulunuyor. Öğrenci kartı alırken kimlik, vesikalık fotoğraf ve bazen öğrenci belgesi istenebiliyor, (ben alırken istememişlerdi ancak isteyenler olabiliyormuş). İndirimli kart alındıktan sonra gişelerden abonman yapılabiliyor.

Kaynak;

Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı