Ankara'da büyümüş olan birisi annesi İstanbullu ve babası Diyarbakırlıysa nerelidir?

AArthur Morgan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, annem İstanbullu ve babam Diyarbakırlı ve ben anne karnından beri 20 yaşıma kadar Ankara'da doğdum, büyüdüm, ayrılmadım buradan. Ben şimdi nereli oluyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, annem istanbullu ve babam Diyarbakırlı ve ben anne karnından beri 20 yaşıma kadar Ankara'da doğdum, büyüdüm, ayrılmadım buradan. Ben şimdi nereli oluyorum?

Ankara'da doğduğuna göre ve orada yaşadığına göre anakarali oluyorsun. Senin nereli olup olmaman anne babana bağlı değil ki nerede doğup büyüdüğüne bağlı.

Ben doğma büyüme yalovalıyım, babam doğma büyüme Yalovalı. Birisi sorunca yalovalıyım diyorum. İnatla derinlere gidiyorlar, babam da Yalovalı diyorum, dedemi soruyorlar. Denizli diyorum, o zaman sen de denizlilisin diyorlar. Bu işler karmaşık biraz 😂

Ben doğma büyüme yalovalıyım, babam doğma büyüme Yalovalı. Birisi sorunca yalovalıyım diyorum. İnatla derinlere gidiyorlar, babam da Yalovalı diyorum, dedemi soruyorlar. Denizli diyorum, o zaman sen de denizlilisin diyorlar. Bu işler karmaşık biraz 😂

Karışık hocam ya şimdi eğer ben evlenirsem karımla çocuğumda mi babamın kütüğüne geçiyor.

Karışık hocam ya şimdi eğer ben evlenirsem karımla çocuğumda mi babamın kütüğüne geçiyor.

Bir yerde okuduğuma göre ben doğma büyüme ankaralı olduğum için evleneceğim zaman karımla çocuğumda benim kütüğüme geçiyormuş yani onlarda ankaralı mı oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı