Ankara'da güvenilir bilgisayar tamircisi önerisi

Kagan61

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R7 5800H RTX3060 8×2 DDR4 RAM 2K 165hz panel
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben 2 cihazın termal bakım ve iç temizliğini yapmak için teknik servis arıyorum. 1. cihaz Legion S7 ikincisi IdeaPad Z500 duyduğuma göre Saraç Bilişim iyiymiş kendileriyle konuştum bu iki cihaza 700 TL dediler. Sizce burası nasıldır? Deneyimi olan arkadaşlar paylaşabilir mi? Diğer servis önerilerinizi alırım.

Ankara'da bana da böyle bir yer lazım ama 700 TL sanki biraz fazla.

Hoca KVK ve arkadaşın attığı servisle konuştum ikisi de 800 dedi ve şahsen saraç bilişim daha güvenilir geldi hemde en yüksek puanlısı bu 700 TL büyük ihtimal buna yaptıracağım ama hala içimde bir korku ve tedirginlik var teknik servis hakkında çünkü bundan 5 yıl önce mahalle bilgisayarcısı hard diski almıştı ve bozuk ISO Windows 10 kurup KMS ile etkinleştirmişti.

Bizim uzun zamandır kullandığımız bir yer burası. Güvenilirdir.

Hocam adamlarla konuştum endişelerimi aktardım yorumlarınız güzelmiş falan dedim sonra da çoğunlukla etiğe uyarız dedi bende dedim çoğunlukla? Sonra da bana güvenmeyen adamla iş yapmam dedi yüzüme kapadı 😃

Hocam adamlarla konuştum endişelerimi aktardım yorumlarınız güzelmiş falan dedim sonra da çoğunlukla etiğe uyarız dedi bende dedim çoğunlukla? Sonra da bana güvenmeyen adamla iş yapmam dedi yüzüme kapadı 😃
Bilemiyorum hocam.Biz hiç telefonda falan konuşmadık.Götürdük aldık bilgisayarı o kadar.

Ankara da güvenilir ve baya eski firma olan, ayrıca öğrenci indirimi de yapılan 06 Servis bilgisayarı öneririm, whatsap destek hatları: 0554 451 25 85 sorun neyse yazın fiyat bilgisi veriyorlar, yerleri Ankara Kocatepe camisine çok yakındır. laptop ekranı değiştirdim orijinal ekranı kendi servisinden yarı fiyatına değiştirdiler ve ücretsiz iç bakım yaptılar..

Güzel insanlar hiç kafanızı karıştırmadan Ankara Keçiören Bera Bilgisayar var (google yorumlarına da bakın )diğer forumlarda da kaç kişiye tavsiye ettiysem hepsi dönüp teşekkür etti, gerçekten bu bozuk piyasada çok düzgün iş yapan bir yer gözünüz kapalı cihazlarınızı teslim edebilir siniz.

Geri
Yukarı