Ankara'da güvenilir bilgisayar tamircisi

MevzuDerin

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Forumda yeniyim. Bir yazım yanlışım olduysa affola. Başlıkta da belirttiğim gibi Ankara'da güvenilir anakart, PSU ve ekran kartı tamiri yapan bir yer arıyorum. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler. İyi günler.

PC Partner

Başkent Sistem Bilişim Hizmetleri

5 yıl önce Kızılay'da Saraç Bilişim'e yaptırmıştım bilgisayarı. Belgelerle iş yapmaları hoşuma gitmişti. Güzel de iş yapmışlardı. Burayı araştırabilirsiniz.

Saraç Bilişim
Yardımcı olduğun için teşekkürler.Sadece laptop tamiri yapıyorlarmış.
PC Partner

Başkent Sistem Bilişim Hizmetleri
Aradım fakat sadece laptop tamiri yapıyorlarmış.Teşekkürler.

Son düzenleme:
Yardımcı olduğun için teşekkürler.Sadece laptop tamiri yapıyorlarmış.

Aradım fakat sadece laptop tamiri yapıyorlarmış.Teşekkürler.
Anakart tamiri yapıyorlar o yüzden yazmıştım ama PSU ve ekran kartını bilmiyordum, öğrenmiş oldum :)

Konu Eski ama ben yinede tecrübemi paylaşmak istedim, Ankara'da bilgisayar ile ilgili bir sorununuz olursa BERA BİLGİSAYAR google yorumlarına bakabilirsiniz ben 10 yılı geçkin süredir ne zaman gitsem hep memnun ayrıldım
Bera Bilgisayar Ankara Bilgisayar tamiri için şiddetle tavsiye ederim, defalarca gittim iş yaptırdım çok memnun kaldım, en son ekran kartı tamiri yaptırdım çok iyiler güvenerek gidebilirsiniz, google'da yorumlarına da bakın derim müşteriler güzel yorumlar yapmışlar ben yorumlara bakarak gitmiştim

Hiç boşuna zaman kaybetmeden reklamlar vs.ye aldanmadan "Ankara 06 Servis bilgisayar Hastanesine" başvurabilirsiniz, 10 yıl önce stajımı orada yapmıştım, 20 küsur yıldır kaliteli ve dürüst iş yapalar, aynı zaman da öğrenci dostu indirimleri vardır.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı