Ankara'da internete bağlanabileceğim bir yer var mı?

baliciyim

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, Telefonumda 12 GB internet oluyor haliyle download işlemleri yapmıyorum. Üniversite öğrencisiyim ama okul kütüphanesinde Steam gibi oyun platformlarına engel koydukları için erişemiyorum. Bir çay alıp oyun indirebileceğim bir mekan arıyorum, internet hızı iyi olursa güzel olur.
Mümkünse Ankara / Kızılay da bir mekan olabilir ya da MTA (Maden Teknik Arama) (Burası kaldığım yurdun mekanı)

İyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hangi üniversitedesiniz acaba? Okulun interneti kısıtlaması kadar mantık dışı bir şey olamaz.
Sorunuza gelirsek de Strabucks tarzı kafeler ya da 3.nesil başka bir kahveciyi deneyebilirsiniz. Hani ne kadar yüksek hız alırsınız bilmiyorum ama en azından denemeye değer.

Hocam emin olmamakla birlikte Kızılay'da olan Çankaya belediyesi binasında internet olması gerekiyor idarelik kullanabilmeniz için. Ayrıca Kızılay AVM'de Starbucks olması gerekiyor, orada da kesin vardır.

Merhaba dostlar, telefonumda 12 GB internet oluyor haliyle download işlemleri yapmıyorum. Üniversite öğrencisiyim ama okul kütüphanesinde Steam gibi oyun platformlarına engel koydukları için erişemiyorum. Bir çay alıp oyun indirebileceğim bir mekan arıyorum, internet hızı iyi olursa güzel olur.
Mümkünse Ankara / Kızılay da bir mekan olabilir ya da MTA (maden teknik arama) (burası kaldığım yurdun mekanı)

İyi günler dilerim.

Ben sorunu taşınılabilir SSD ile hallettim wintousb programı ile SSD'ye Windows kurdum kampüse gidiyorum PC'den boot menüye girip SSD'mi seçiyorum oyun eğlence ders gibi işlerimi hallediyorum. Gayet hızlı bu arada tavsiye ederim.

Hocam hangi üniversitedesiniz acaba? Okulun interneti kısıtlaması kadar mantık dışı bir şey olamaz.
Sorunuza gelirsek de Strabucks tarzı kafeler ya da 3.nesil başka bir kahveciyi deneyebilirsiniz. Hani ne kadar yüksek hız alırsınız bilmiyorum ama en azından denemeye değer.
Gazi Üniversitesi'nde okuyorum. Dediğin gibi saçma ama yapacak birşey yok. Gelde bunu anlat :D

Gazi Üniversitesi'nde okuyorum. Dediğin gibi saçma ama yapacak birşey yok. Gelde bunu anlat :D
Mesai saatleri dışında Steam'e giriş yapılabiliyor. Fakat bant genişliğini kısıtladıkları için 3 mb/s gibi hızlar ancak görülebiliyor. Epic Games, Amazon Gaming App, Xbox Game Pass&EA Play 7/24 eduroam ağlarında erişilebilirdir onu da ekleyeyim.

Mesai saatleri dışında Steam'e giriş yapılabiliyor. Fakat bant genişliğini kısıtladıkları için 3 mb/s gibi hızlar ancak görülebiliyor. Epic Games, Amazon Gaming App, Xbox Game Pass&EA Play 7/24 eduroam ağlarında erişilebilirdir onu da ekleyeyim.
O tür sitelere bağlanıldığında ağdan yasaklayabiliyorlar. Yurtta kalan bir arkadaşım FH5'i okulun internetinden indirdi. 1 gün sonra 1 ay ban yediğine dair bir mesaj geldi.

Geri
Yukarı