Ankara'da montaj yaptıracak yer önerisi

ozzzzy

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 7700
Asus Prime B650M-A Wİ Fİ
Corsair 32 GB 6000MHz
Corsair Rm850e
Corsair 4000d Airflow
Samsung 970 EVO Plus 1 TB
Asus Rog Strix 3090 White OC 24GB
Arkadaşlar merhaba. Kendim bir sistem toplamıştım montajını da yaptım ama sistemi hiçbir şekilde açamadım format ekranında hata veriyor. Ya bir kablosunu takmadım ya da yanlış taktım. Zaten kablolaması da olmadı. Ankara'da bir yer arıyorum yanında durarak montajını yaptırabileceğim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

IMG_1823.jpeg

Arkadaşlar merhaba. Kendim bir sistem toplamıştım montajını da yaptım ama sistemi hiçbir şekilde açamadım format ekranında hata veriyor. Ya bir kablosunu takmadım ya da yanlış taktım. Zaten kablolaması da olmadı. Ankara'da bir yer arıyorum yanında durarak montajını yaptırabileceğim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Eki Görüntüle 1864841
Hayırlı olsun hocam, internetten bakarak kolayca yapabilirsiniz, kablolamayı detaylı anlatan Technopat videosu vardı, ama bütçeniz varsa başka yere yaptırabilirsiniz tabii.

Eki Görüntüle 1864841

Hocam kablo ile alaklı bir sorun var anlaşılan. Kablo düzeneğinden anlaşıldığına göre. Bir kere daha söküp dikkatlice ve güzel düzenli bir şekilde yerleştirmeyi deneyin. Ayrıca diğer arkadaşın dediği gibi Vatan Bilgisayar yapıyor diye biliyorum.

Bütün kablolar ortalıkta hocam naptınız :D Kasanın arkasını neden kullanmadınız? Vatan’a falan giderseniz yapıyorlar diye hatırlıyorum.
Hocam ilk kez montaj yaptım. Acelem de vardı sonra böyle kaldı. 😁

Hocam kablo ile alaklı bir sorun var anlaşılan. Kablo düzeneğinden anlaşıldığına göre. Bir kere daha söküp dikkatlice ve güzel düzenli bir şekilde yerleştirmeyi deneyin. Ayrıca diğer arkadaşın dediği gibi Vatan Bilgisayar yapıyor diye biliyorum.
Yarın bir soracağım yaparlarsa direk götürürüm

Yeni konular

Geri
Yukarı