Ankara'da özel üniversite önerisi

2 yıllık bir bölüme para vermenizi önermem ama siz bilirsiniz, hele ki saydığınız üniversitelere.

Hocam fena değil eğitimleri zaten fiyatta aşırı uçuk değil yıllık 100k. Ödeyebileceğim bir miktar. TYT'de 40 net yapıp kazanmak istiyorum.
Sıralamaları şu şekilde;

@pilavcikemo

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-26 190005.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-26 190005.png
    44,4 KB · Görüntüleme: 17
Hocam fena değil eğitimleri zaten fiyatta aşırı uçuk değil yıllık 100k. Ödeyebileceğim bir miktar. TYT'de 40 net yapıp kazanmak istiyorum.
Sıralamaları şu şekilde;

Açıköğretim bilgisayar programcılığı yaz hem daha az masraflı. Ödeyebilirsiniz ancak yıllık 100 bin tl'yi neden 2 yıllık bir bölüme vereceksiniz ki? Ayrıca daha 2024-2025 yılı eğitim ücretlerini çoğu vakıf üniversitesi henüz açıklamadı, muhtemelen bu seneki ücretlere baktınız. Yeni girişlilere %70 ila %100 arasında zam yapmayı planlıyor vakıf üniversiteleri.

Merhaba @thworld. Ostim Teknik Üniversitesi tam burslu 2 yıllık Elektrik bölümü tercih edip ortalamanızı yüksek tutarak 2 yıllık Bilişim Güvenliği Teknolojisi ile Çift Ana Dal yapabilirsiniz.

Merhaba @thworld. Yoğun olduğum için hesaba pek giremedim. Umarım YKS 2024 istediğiniz gibi geçmiştir. 🙏🏻

Son düzenleme:
Merhaba @thworld. Ostim Teknik Üniversitesi tam burslu 2 yıllık elektrik bölümü tercih edip ortalamanızı yüksek tutarak 2 yıllık bilişim güvenliği teknolojisi ile çift ana dal yapabilirsiniz.

Merhaba @thworld. Yoğun olduğum için hesaba pek giremedim. Umarım YKS 2024 istediğiniz gibi geçmiştir. 🙏🏻

Çok kötü geçti hocam teşekkür ederim yine de.

O üniversitelerde para vererek okumanin hiçbir esprisi olmaz, üstelik öyle kötü bölümlerde. Yazılım alanında çalışmak istiyorsan üniversite paranı kurslara ver daha iyi o derece.

Yeni konular

Geri
Yukarı