Ankara'da petshop toptancısı önerisi

Scofield2718

Yoctopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, yeni açtığım petshop işletmem için kuru ve yaş mama özelinde toptancı tedarikçi arıyorum fakat çok bir sonuç alamadım. Bana Ankara genelinde önerebileceğiniz toptancı var mı?

Firmalara Mama paketlerinin üzerindeki iletişim bilgilerinden ulaşın. Ankara merkezli olmasa da sipariş miktarına göre lojistik masraflarını karşılayabilirler.

Web sitelerinde genellikle iletişim formu olur ancak form kullanmayın doğrudan mail adreslerine mail gönderin.

Başlığınız örneğin " X Marka Toptan Pet Shop Ürünleri Hakkında" olabilir.

İçeriğinde "Merhaba," ile başlayıp 2 satır alta inip kendinizi tanıtın, lokasyonunuzu, dükkan adınızı ve ilgilendiğiniz ürün gruplarını belirtin ve toptan fiyat listesi isteyin.

Mailin sonuna da bir satır boşluk bırakıp "İyi çalışmalar," yazın.

Eğer 2 iş günü içerisinde size geri dönmezlerse bir hatırlatma maili gönderin.

Üretici firma ile dağıtıcı firma faklı olabilir, bu durumda dağıtıcı firmaların iletişim bilgisini isteyebilirsiniz.

Firmalara Mama paketlerinin üzerindeki iletişim bilgilerinden ulaşın. Ankara merkezli olmasa da sipariş miktarına göre lojistik masraflarını karşılayabilirler.

Web sitelerinde genellikle iletişim formu olur ancak form kullanmayın doğrudan mail adreslerine mail gönderin.

Başlığınız örneğin " X Marka Toptan Pet Shop Ürünleri Hakkında" olabilir.

İçeriğinde "Merhaba," ile başlayıp 2 satır alta inip kendinizi tanıtın, lokasyonunuzu, dükkan adınızı ve ilgilendiğiniz ürün gruplarını belirtin ve toptan fiyat listesi isteyin.

Mailin sonuna da bir satır boşluk bırakıp "İyi çalışmalar," yazın.

Eğer 2 iş günü içerisinde size geri dönmezlerse bir hatırlatma maili gönderin.

Üretici firma ile dağıtıcı firma faklı olabilir, bu durumda dağıtıcı firmaların iletişim bilgisini isteyebilirsiniz.
Teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı