Ankara'da sushi için restoran tavsiyesi

Robert Stojanov

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben Ankara'da oturuyorum ve sushi denemek istiyorum fakat restoran konusunda nereye gidebilirim hiçbir fikrim yok. Ondan dolayı bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Merhaba, ben Ankara'da oturuyorum ve sushi denemek istiyorum fakat restoran konusunda nereye gidebilirim hiçbir fikrim yok. Ondan dolayı bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.
sushi ne olm git zurna dürüm ye ohh hatta iskender, o ne olm öyle çiğ balık yiyonuz erkek adam çiğ balık yer mi bak bakim abine sakat at yiyor (!).

Sushico Ankara GOP burda yiyebilirsin baya havadar mekan hocam.​

Sadece 1 roll 300 lira civarındadır. 2 tane yese, yanında bir şeyler de içse çorba morba 1k.

Kani maki alsa içerisinde 6 roll var 170 TL içecek içse 60 TL toplam 230 TL

Ekstra Çorba olarak miso alsa 160 TL

400 TL çıkarsın ama doymazsın. Deden mi fakirsiniz gençler büyütmeyin bu kadar fiyatları 200gr zurna dürüm + içecek de 230 TL ediyor :D

Kani maki alsa içerisinde 6 roll var 170 TL içecek içse 60 TL toplam 230 TL.

Ekstra çorba olarak miso alsa 160 TL.

400 TL çıkarsın ama doymazsın. Deden mi fakirsiniz gençler büyütmeyin bu kadar fiyatları 200gr zurna dürüm + içecek de 230 TL ediyor :D

Ben İstanbul'da yaşıyorum gittiğimde en dandik roll 270TL idi. Öğrenci olsan aylık harçlığın zaten Max 3K oluyor. Maalesef deden fakiriz.

Geri
Yukarı