Ankara'daki Gümrük Mağazasında ucuz monitör bulabilir miyim?

AliYağcı

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, önümüzdeki günlerde yeni bir bilgisayar alacağım. Şuan hali hazırda kullandığım bir monitör var fakat eski bir monitör. Pek param kalmayacak sistemi topladıktan sonra, 500-600 anca kalır. Ankara Ulus'ta Ticaret Bakanlığı Gümrük mağazası var acaba orada ucuza monitör bulabilir miyim? bir sıkıntı çıkar mı?

Şansına göre. Ben kaç sene önce gittiğimde çok dandik bir televizyonu 1000 liraya satıyorlardı ki o zaman hiç o fiyata değmeyecek eski bir modeldi anlayacağın fiyatlandırmayı yapanlar işten anlamıyorsa çok pahalı veya ucuza koyabilirler şansına kalmış belki bulursun.

Merhabalar, önümüzdeki günlerde yeni bir bilgisayar alacağım. Şuan hali hazırda kullandığım bir monitör var fakat eski bir monitör. Pek param kalmayacak sistemi topladıktan sonra, 500-600 anca kalır. Ankara Ulus'ta Ticaret Bakanlığı Gümrük mağazası var acaba orada ucuza monitör bulabilir miyim? bir sıkıntı çıkar mı?
Ben 3 sene önce gittim pek bir şey bulamadım, pahalıydı oraya bir gün gidiliyordu ama hangi gün unuttum açıkcası.

Yeni konular

Geri
Yukarı