Ankaragücü kombine için tribün önerisi

FrontPage.

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar ilk defa kombine almayı düşünüyorum. Bu yıl Ankaragücü süper lige çıktı malum. Yıkılacak falan dediler ama bu yıl bildiğim kadarıyla 19 Mayıs stadında oynanacak maçlar. Sadece maç izlemek istiyorum taraftar gruplarından uzak, sizce hangi tribün en mantıklı olur? Hiç bilmiyorum 19 Mayıs'ı. Rahat güzel seyredilecek nereden almalıyız?

Ankz.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kale arkaları taraftar gruplarının olduğu kategorilerdir.
Kendi takımınızın yedek kulübesi arkasına denk gelen kısımları öneririm.

Bu sevda kalbime bir gecekondu. Gecekondu yada kapalıdan al bence.

Bu sevda kalbime bir gecekondu. Gecekondu yada kapalıdan al bence.
Hangi tribün hangisi bilmiyorum attığım görselde hangisine denk geliyor dediğiniz? Bir de Asım Demir'in dediği takımın yedek klübesine hangi taraf denk geliyor onu araştırıyorum internetten ama emin olamadım mavili VIP yazan kısım sanırım ?

Maraton her zaman en iyi yerdir benim gözümde ama yukarıda bahsedildiği gibi taraftar grupları kale arkalarında olur. Taraftar gruplarıyla takılmak çok zevkli bir durum. Eğer fiyatlar çok değilse ve oturarak maç izlerim diyorsanız yan taraflar olabilir. Kale arkasında tribün yapmaktan maç izlemeye pek fırsat kalmıyor kimi zaman :LOL:

@FrontPage. eğer gs maçı için diyorsan o maç eryamanda oynanabilir. 19 Mayıs stadının yetişmeme ihtimali var. Gecekondu tribünü ise Gençlik Parkı tarafındaki yer. Ben genelde "C" olan yerde izliyorum.

Eryaman stadının %70'lik kısmı bitti. 1 ay içerisinde tamamlanırsa tüm sezon orda oynanacak maçlar. Ben de kombine almayı düşünüyorum. Tavsiyem kombine fiyatlarına göre alman. Kale arkalarını istemiyorsun yani 2 seçenek kalıyor. Yeşil ve mavi yerler. Ama şimdiden söyleyeyim, zaman geliyor bütün stadyum ayağa kalkıp tezahürat yapıyor :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı