Ankaragücü Rizespor maçında hakeme saldırı

Slusher

Centipat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: i7 11800H
Ram: 32 GB 3200 MHZ DDR4 Ram (2x16)
Ekran Kartı: RTX 3070
Depolama: 1 TB Gen4 M2 SSD
Monitör: 15.6" WQHD 165Hz G-Sync
Lenovo Legion 5

Ekipmanlarım
Klavye: Corsair Gaming K70 LUX Cherry MX Red
Mouse: Lenovo Legion M600 Kablosuz
Mikrofon: Fifine Ampligame a6t
Kulaklık: HyperX Cloud II Kablolu
Meslek
Öğrenci
Ankaragücü - Çaykur Rizespor maçının ardından sahaya giren Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, hakem Halil Umut Meler'e yumruk attı. Diyecek bir yorum bulamıyorum.
Yorum yapmayacağım.
Hakemler bu hafta maça çıkmayabilir.
1DFYCc-z.jpeg

Holiganlık tamamen. Hakemin kararlarını beğenmeyebilirsin ama bu yumruk nedir? Sanki kaybettiği 2 puan yüzünden Ankaragücü şampiyonluğu kaçırdı sanarsın. Trajikomik. Olağanüstü toplantı kararı alınmış, hakemler hakkında bir kaynak bulamadım ancak maça cikacaklarini zannetmiyorum. Bu adam 2 hafta sonra muhtemelen Türkiye’nin en çok beklenen maçını yönetecekti.

Holiganlık tamamen. Hakemin kararlarını beğenmeyebilirsin ama bu yumruk nedir? Sanki kaybettiği 2 puan yüzünden Ankaragücü şampiyonluğu kaçırdı sanarsın. Trajikomik. Olağanüstü toplantı kararı alınmış, hakemler maça çıkmayız diyor, bütün lig aksayacak.
Hepsine tamamız hakemlerimiz kötü yönetiyor doğru. Tff doğru kararlar vermiyor doğru. Ama ne olursa olsun bu izahı olmayan bir şey. O hakemin de ailesi var.

Hepsine tamamız hakemlerimiz kötü yönetiyor doğru. Tff doğru kararlar vermiyor doğru. Ama ne olursa olsun bu izahı olmayan bir şey. O hakemin de ailesi var.
Kesinlikle.

Çok basit—sakatlanan hakem değiştirilecek oda Faruk Koca’ya kırmızı kart gösterecek
Bu olay kirmiziyla çözülecek bir şey değil ki içişleri bakanı da takipteyiz demiş.

Ek bilgi Halil Umut Meler Fifa hakemi işin içine fifa girerse lig bütünüyle incelemeye alınabilir.

FIFA bize acımayacak, FIFA hakemine bunu yaparsan cezasını da sonuna kadar çekersin. Euro 2032 alınacak, lig tümden incelenmeye gidecek. Çok büyük sonuçları olacak bu durumun.

Abartılmıyor mu? Sadece bir yumruk. Bu yumruk hakem olmayan birine atlsaydı doğru dürüst ceza verilmezdi. Herkes eşit denilmiyor mu? Mantıklı bir açıklama lazım.@Keremmss

Geri
Yukarı