Ankastre Eşya Önerisi

• Konuyu başlatan Anıl Sezer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Arkadaşlar biliyorum biraz değişik bir öneri talebi oldu benim kisi. :) Yeni bir eve taşındık. Mutfak için 3 eşya lazım. Ankastre olması şart. 1 Bulaşık Makinesi, 1 Davlumbaz, 1 de Fırın lazım. Babam enerji tasarufuna annem ise şıklığına önem veriyor. Bende işin içinden çıkamadım. Kullananlar en azından alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini söylerse çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Gaggenau. National Geographic kanalının reklamlarında çıkıyordu.

Miele ve Gaggenau hem patentleriyle hem kaliteleriyle ünlüdürler. Ayrıca fiyatları erotiktir. Ama kaliteleri yüksektir: Miele bulaşık makinesinin kapağını açıp, içeriyi koklayıp sonra çekmecesini çektikten sonra git en pahalı Siemens Bosch artık ne gelirse eline bir daha aynı keyfi vermezler :)

Dün Saturn'deydim:

Fırın + Ocak + davlumbaz, 1000 - 1200 TL civarı taksitli setler var.

Bulaşık makinesi olarak :

Bosch kullandık memnunuz, ananemde.

Siemens aldırmıştım aileme yıllar önce iyi halen.

Kız arkadaşıma Samsung aldırdım, gelişen teknoloji ışığında adamlar elektrik tüketimini çok azaltmışlar ama yıkama zamanı 2 saat 35 dakika olabiliyor. Önemli değil, bir yerden kazanırken diğerinden kısacaksın. 1300'e kapattık.

Arkadaşlar öneriler için teşekkürler. Bosch'un mağazalarından birine gidilecek galiba. Birde ocak çıktı şimdi. Hepsini Bosch'tan kapatmaya çalışacağız. Teşekkürler.

Ankastre ocak, davlumbaz ve fırın Bosch'tan alınmıştır.

Bulaşık makinesi de geçtiğimiz aylarda alınmıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı