Elektronik Anker Hızlı Şarj Ürünlerinde Sepette Yüzde 20 İndirim + 40 TL Kupon

Görkem Say

Megapat
Makaleler
1
Hepsiburada'da Anker hizli sarj urunlerinde (adaptor, powerbank ve kablo) sepette yuzde 20 net indirim mevcut. Ek olarak sepette 40 TL'de kupon veriyor. Saticisi Hepsiburada olan urunlerde gecerli. Ben 65W adaptorunu 1500 yerine 1160 TL'ye satin aldim. Genelde 20W civari adaptor arayan cok oluyor onun fiyati da epey uygun.

Ekran Resmi 2024-02-05 18.52.22.png

Ekran Resmi 2024-02-05 18.53.48.png

@MidI0ck Buradan ulaşabilirsin:

Son düzenleme:
HB'nin indirimler hep böyle zaten.
10 gun once daha ucuza verdiler bu urunleri.
Premium Visa kart kaydetmeye 50 TL veriyordu + Nays ile 374 TL geldi Nays daha iyi kampanya yapiyor ancak bu ürün şu anda bu fiyat degil 24 Ocakta sipariş gectim.

Eki Görüntüle 2108315

Konudaki ürün 200 TL'ye geliyordu.

Eki Görüntüle 2108336

Eki Görüntüle 2108341

10 gun once daha ucuza verdiler bu urunleri.

Premium Visa kart kaydetmeye 50 TL veriyordu + Nays ile 374 TL geldi Nays daha iyi kampanya yapiyor ancak bu ürün şu anda bu fiyat degil 24 Ocakta sipariş gectim.

Eki Görüntüle 2108315

Konudaki ürün 220 TL'ye geliyordu.

HB Premium kullanmiyorum. Nays yok (bu cashback veren hizmetlerin ilk etapta musteri cekmek icin kampanyalar yaptigini sonradan artik eskisi kadar cazip gelmedigini dusunuyorum o sebeple surekli bir seyler acip kapatmakla ugrasmamak istedigim icin karsiyim). 65W modelini uzun zamandir takip ediyordum aslinda MacBook adaptoru yerine almak icin onda indirim gorunce fark ettim ben de diger urunleri bilmiyorum.

HB premium kullanmiyorum. Nays yok (bu cashback veren hizmetlerin ilk etapta musteri cekmek icin kampanyalar yaptigini sonradan artik eskisi kadar cazip gelmedigini dusunuyorum o sebeple surekli bir seyler acip kapatmakla ugrasmamak istedigim icin karsiyim). 65W modelini uzun zamandir takip ediyordum aslinda MacBook adaptoru yerine almak icin onda indirim gorunce fark ettim ben de diger urunleri bilmiyorum.

65W olan modelde 12. ayda 1149 TL di Nays şu anda subata ozel yuzde 20 veriyor 250 TL'ye kadar premium 1 TL kampanyasi var kisiden kisiye degisir bu kampanya.

Geri
Yukarı