Elektronik Anker Q10 499 TL

Makaleler
1
Son zamanlarda 600 lira civarlarında olan bir kulaklıktı, 100 lira indirim var. Pedleri deri, uzun süre takınca üst kısmı ağrı yapabiliyor ve yaz aylarında terletiyor. Bunların dışında oldukça başarılı bir kulaklık.

Vestel desibel K650 bundan iyi değildir ama fiyat performans olarak hangisi daha iyi?

Pedleri bir yılda yırtılma garantili. Garantiye yırtıldığını söylerseniz size yenisini yolluyor ama garanti bittikten sonra yollayacaklar mı emin değilim çünkü yollayacakları zaman garanti süresinde olmam gerektiğini söylemişlerdi ve fatura istediler. Benim kulaklığın Aralıkta garantisi bitiyor ve 3 kez ped değiştirdim. Bu arada ben ağrı sorunu hiç yaşamadım.

Spor için almıştım salonda kullanıyorum. Ses temizliği cidden fiyatına göre çok iyi. Dış sesleri çok iyi olmasa da azaltıyor.

Vestel desibel K650 bundan iyi değildir ama fiyat performans olarak hangisi daha iyi?
Vestel hakkında bilgim yok.
Koşu yaparken düşüyor mu?
Ortalama bir hızda tempolu koşarsanız düşmez ancak büyük ihtimal fazla terletir. Kulak içi kulaklık kullanmanızı öneririm spor yapmak için.
Pedleri bir yılda yırtılma garantili. Garantiye yırtıldığını söylerseniz size yenisini yolluyor ama garanti bittikten sonra yollayacaklar mı emin değilim çünkü yollayacakları zaman garanti süresinde olmam gerektiğini söylemişlerdi ve fatura istediler. Benim kulaklığın Aralıkta garantisi bitiyor ve 3 kez ped değiştirdim. Bu arada ben ağrı sorunu hiç yaşamadım.
Ben alalı 1 yıl oldu sanırım, pedleri hiç sorun çıkarmadı ve sorun çıkaracakmış gibi de gelmedi. En azından bağlantı yerleri ve pedler hala sağlam görünüyor.

Zamanında 300 lira olan kulaklık 500 lira olmuş.
Kulaklığı almayı düşünenler için uzun kullanım deneyimim: kulaklık malzeme kalitesi anlamında gerçekten iyi. Kablolu ses kalitesinden memnunum. Çok iyi kulaklıklarla kıyaslandığında bile fiyatının üstünde bir başarı sergiliyor.
Bluetooth bağlantısında ses kalitesi biraz daha düşük oluyor doğal olarak. Şarj süresi enfes.
Kulaklığı bluetooth ile kullanırken dip ses oluyor. (Video/Ses duraklattığınızda bu ses 5 saniye kadar sürüyor daha sonra kesiliyor.)
Eksi yönleri: kulaklık gerçekten ağır. Konfor sizin için önemliyse bütçenizi arttırın ve başka modellere bakın. Benim param bu kadar ve bluetooth bir kulaklık almak istiyorum derseniz alın.

Koşu yaparken düşüyor mu?

Düşmüyor, tabii bunda kafanızın ölçüsüde önemli. Örnek olarak göğüs antrenmanı için uzandığımda kulağımdan kayıyor. Bir tek onu sevmiyorum. Direnç antrenmanı yaptığım içinde çok terliyorum ama pedde herhangi bir aşınma yok şimdilik.

Yeni konular

Geri
Yukarı