Anker Q10 alınır mı?

• Konuyu başlatan NOO
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 690
Dostum bass felan çok iyi. Ses yüksekligide felan çok iyi bende 299 civarı iken almıştım fakat dipses olayı benim çok canımı sıkmıştı geri iade ettim eğer o tıssss ses yani dipses rahatsız etmezse. İyi ürün şarza felan girmiyorum. Öküz gibi şarzı var zaten
Arada videi izlerken cızırtı oluyor muydu

Merhaba 28 şubatta aldım 398TL idi kupon ile 348TL'ye geldi ve 2 3 gündür aktif olarak kullanıyorum ve şarjı hala %100 sorunları ilk aldığımda 1 saat kullandım durmadan III tarzı bir ses vardı sarsa taktım geldiğinde şarj %80'di 2 saate fulledi ve kullandım o sorun yok oldu müzik video ve dizi film izlerken platform fark etmkesizin durdurukne veya video açık ses seviyesi 0 da iken fıss sesi geliyor ve video durdurur iken 2 3 saniye sonra gidiyor bu dip ses endişelenmeyin frekans aralığından dolayı örnek video izlerken durduruyorum fiss sesi geliyor bitio video açıyorum 1 saniye kadsr bekleyip video acıkıyor ama ayni fiss sesi varken açtığımda hemen acıkıyor bazen arada bazı dakikalarda veya ses başlarken hafif cızırtı geliyor bazen tık sesi nadir olsa da baska sorun yok.

Tasarım olarak güzel fazla sırıtmasın diyorsanız siyah rengi iyi ve padlari muazzam bana ağrı acı yapmadı ama 2 3 saat den sonra çıkarın kulağınız hava alsın ve hafızalı yastıklar mevcut ayarlama yerinin metal olması insana sağlamlık güvencesi veriyor

Ses konusunda eğer daha önce üst düzey kulaklık kullanmadıysanız tatmin ediyor bazı arkadaşlar bas kötü demis ama sonuçta sonny x100 ile karşılaştırılıyoruz rakiplerini eliyor bass up etki ediyor full sesde titresim veriyor ve ses yüksekliği iyi tatmin eder o hazzı verir

Mikrofonu bi gürültülü ortamda konuşuyorsanız o seside katar konuşmaya örnek ben whatsapp dan sesli mesaj atıyorum 1 oda yanda çamaşır makinesi çalıyor ve bu sanki 40 km/h hızında rüzgâr esiyormuş sesi veriyor karşı tarafa ama sessiz ortamda güzel
O tısss sesi seesiz sahneler de felan çok can yakıyordu hocam

4-5 aydır kullanıyorum az çok bilgi sahibi olduğumu düşünüyorum.Bana göre;

Artıları:
1 gün bilemedin 2 gün şarj dayanabiliyor ve 1-2 saat civarında tekrar %100 oluyor. En büyük artısı bu.
Kulağı rahatsız etmiyor, ses kalitesi ve bass'ı gayet iyi.

Eksileri:
Mikrofonu kullanamıyorsun.Discord'da her türlü yöntemi denedim forumlara baktım ama maalesef böyle bir durum var, mikrofon açıldığında hoparlör kapanıyor ikisini aynı anda kullanamıyorsun. En azından bende böyle.
Dip ses sorunu var, bir videoyu duraklattıktan sonra 5-6 saniye zzzz diye ses geliyor pek rahatsız etmiyor ama takıntısı olanlar için işkenceye bile dönebilir.
Spor yaparken kullanılabilecek bir kulaklık değil biraz ağır kaçıyor.

Bu fiyat bandında daha iyisi var mı bilmiyorum eğer yoksa tercih edilebilir ama mikrofon konusunda çok sıkıntı yaşarsınız haberiniz olsun.

Geri
Yukarı