Anker Q10 alınır mı?

HaLityum

Hectopat
Arkadaşlar selam. Şu an Hepsiburada'da 500 lira diğer sitelerde 600 700 TL arasında dolaşıyor. Sizce alınır mı? 500 liraya alınabilecek en iyi kulak üstü kulaklık olabileceğini düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ben 5 aydır kullanıyorum böyle bir kaliteyi bu fiyata bulman imkansız +/- 1000₺'lik kulaklık kalitesinde. Şiddetle tavsiye ederim.

20 Şubat 2021'de Aliexpress'ten indirimle 189 liraya almıştım yaklaşık 80 lira civarı vergi ile 270 liraya gelmişti. O zamandan beri sürekli kullanıyorum. Ses performansından çok memnunum. Geçen ay sol kulak pedi açıldı ve biraz soyuldu, açılan yeri anneme diktirdim hala kullanıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım bu zamana kadar.

20 Şubat 2021'de Aliexpress'ten indirimle 189 liraya almıştım yaklaşık 80 lira civarı vergi ile 270 liraya gelmişti. O zamandan beri sürekli kullanıyorum. Ses performansından çok memnunum. Geçen ay sol kulak pedi açıldı ve biraz soyuldu, açılan yeri anneme diktirdim hala kullanıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım bu zamana kadar.

Kulaklık pedi bende de açıldı. Tek eksi diyebileceğim tarafı bu sanırım. Ben bir çok kulaklık kullandım ilk kez pedin yırtılmadan kendiliğinden açıldığını gördüm.

Anker Q10 almıştım geçen sene. Şu anda daha iyi bir kulaklık bulmaya çalışıyorum 1500-2000TL seviyesinde. Ama denediklerim genelde Q10'dan malzeme kalitesi olarak daha iyi olsa da, ses olarak hep geride hissettiriyorlar. Ama kulaklık pedleri çabuk aşınıyor. Pedleri kendi kendine yırtıldı ve yeni ped fiyatı 250TL üstünde hep. Üstelik kafa bandı olduğu kısım hiç yumuşak değil yeterince sünger yok. Zaman içinde var olan yumuşaklığı da yitirip ciddi kafamı acıtmaya başladı. Bunları da göz önünde bulundurun.

Kulaklık pedi bende de açıldı. Tek eksi diyebileceğim tarafı bu sanırım. Ben bir çok kulaklık kullandım ilk kez pedin yırtılmadan kendiliğinden açıldığını gördüm.
Sanırım Türkiye garantililerde yetkili servis bedava olarak ped gönderiyorlarmış. Ben Anker'in global destek ekibiyle görüştüğümde 5 dolar geri ödeme yapmak istediklerini söylediler ama PayPal kullanamadığım için yapamadılar.

Sanırım Türkiye garantililerde yetkili servis bedava olarak ped gönderiyorlarmış. Ben Anker'in global destek ekibiyle görüştüğümde 5 dolar geri ödeme yapmak istediklerini söylediler ama PayPal kullanamadığım için yapamadılar.

Ben de bir yetkili servise ulaşayım. İki tarafta kendiliğinden açıldı. Yırtılma vs. yok kendini salmış gibi sanki.

Yeni konular

Geri
Yukarı