Anker Q10 kulaklık bilgisayarda kullanırken bass sesleri vermiyor

idkk

Centipat
Daha fazla  
Anker Q10 kullanıyorum telefonda bass vermesine rağmen bilgisayarda bass vermiyor. Yardımcı olabilir misiniz? Equlaizer apo ve peace yükledim fakat yine de çözemedim ama ayarlarını bilmediğim içinde işe yaramamış olabilir.

Aynısını bluetooth hoparlör takılı şekilde oyun oynarken yaşamıştım aygıt yöneticisinden ses bölümüne gelip hands free devre dışı bırakınca düzelmişti.

Bluetooth ile bağlamazsan bass up özelliği çalışmaz.

Tamam anladım teşekkür ederim.

Aga bu arada tekrar baktım da benim sorunum kulaklık tuşlarının çalışmaması değil direkt bilgisayardan kullanınca kulaklık bass vermiyor sadece tiz bir ses geliyor.

Son düzenleme:
Aga bu arada tekrar baktım da benim sorunum kulaklık tuşlarının çalışmaması değil direkt bilgisayardan kullanınca kulaklık bass vermiyor sadece tiz bir ses geliyor.

Telefona Bluetooth ile bağlayınca bu durum değişiyor mu?

Evet telefona bağlanınca bass veriyor.

Yani o zaman basslarında veya bass modunda bir bozukluk yok dostum. Dediğim gibi kablo ile bağladığın için kulaklığın bass modu kapalı halde çalışıyor, telefonda takılıyken duyduğun yoğun bass sonrası bilgisayarda bass modu kapalı şekilde kablolu kullanırken sanki bass yokmuş gibi geliyor olması normal :D

Yeni konular

Geri
Yukarı