Anker Q10 vs Taotronics 85

Ürünü kullanıyor musun dostum sen de deneyimlerinden bahseder misin?
Ürünü kullanıyorum memnumum. Haftada bir şarj etmem yeterli oluyor. Aktif gürültü engelleme tek başına etkili oluyor ancak tüm sesleri engelleyip boş bir odadaymış gibi hissettirmez. Sadece sesleri azaltıyor ama bir müzik açarsanız çoğu sesi engelleyip sadece müziği duyuyorsunuz.

@Affansen bir şey sormak istiyorum, kulaklıkta ANC'yi aktif edince arkadan uğultu gibi bir SS geliyor mu? Ben ürünü yeni aldım normal kullanımda bir şey yok ama ANC açınca arkadan bir uğultu geliyor müzik açınca çok duyulmuyor bu uğultu ama boşta ANC açınca biraz rahatsız ediyor. Var mı böyle bir sorun yaşayan.

@Affansen bir şey sormak istiyorum, kulaklıkta ANC'yi aktif edince arkadan uğultu gibi bir SS geliyor mu? Ben ürünü yeni aldım normal kullanımda bir şey yok ama ANC açınca arkadan bir uğultu geliyor müzik açınca çok duyulmuyor bu uğultu ama boşta ANC açınca biraz rahatsız ediyor. Var mı böyle bir sorun yaşayan.
Ben de ilk başlarda kafaya taktım ancak o normal. Eğer çok fazla artarsa waterfall yani şelale problemi diyenleri görmüştüm internette ancak o genelde üretim hatası ile oluşur. Sizdeki de muhtemelen normaldir sorun yok. :)

Ayrıca o sesin gelme nedeni ANC'nin kendisi. Yabancı kaynaklarda okuduğuma göre beyaz gürültü çıkararak yani o sizin duyduğunuz şelale sesini çıkararak dış ortamdaki sesleri engelliyor.
The technology, known as active noise-cancellation (ANC), works by using microphones to pick up low-frequency noise and neutralise it before it reaches the ear. The headset generates a sound that's phase-inverted by 180 degrees to the unwanted noise, resulting in the two sounds cancelling each other out.

Geri
Yukarı