Anker Q10i için mikrofonlu AUX kablo önerisi

Fahri Abi

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600, Palit RTX 4070 Super, XPG 2x16GB DDR5 5200-38, Adata Lite Pro 1TB, DF DC 240, Prime B650M-K
Q10i kullanıyorum, bilgisayara kablolu bağlanmak gerekiyor. Normal AUX'lar ile beraber mikrofon kullanılmıyor, dongle ile de kalitesi çok kötü oluyormus. Mikrofonlu AUX kablosu onerebilecek var mı?

Çoğunun ses kalitesi benzer olacağından fiyat olarak uygun ve gözüne iyi gözüken bir kabloyu al kullan derim.

Öneriniz için teşekkür ederim, Türkiye'den temin edebileceğim bir ürün biliyor musunuz? Daha iyi olur.

Benim bildiğim iyi diyebileceğim tek arkadaş bu. Hani çoğu kişi böyle cihazları almadığından kaynaklı al bu iyi diyebileceğimiz bir ürün maalesef bulunmamakta.

2.el sitelerde bakının isterseniz. Ben derim size uygun gözüken uygun fiyatlı bir şey alın devam edin.

Örnek olarak bu tip ürünlerden gözünüze iyi gözükeni alın gitsin.

Benim bildiğim iyi diyebileceğim tek arkadaş bu. Hani çoğu kişi böyle cihazları almadığından kaynaklı al bu iyi diyebileceğimiz bir ürün maalesef bulunmamakta.

2.el sitelerde bakının isterseniz. Ben derim size uygun gözüken uygun fiyatlı bir şey alın devam edin.

Örnek olarak bu tip ürünlerden gözünüze iyi gözükeni alın gitsin.

Teşekkür ederim, iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı