Anker Q20i alınır mı?

Ensar2102

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Müzik dinlemek için kullanacağım ağırlıkta. Otobüste dışarıya ses vermemesi önemli aklımda şu model var.
Bu fiyat bandında başka önerilere açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

Anker qların neredeyse Q10 Q30 20 hepsi aşırı terleme ve kafanız küçükse kötü duruyor düşme yapıyor haberiniz olsun kulak içi kullanmak isterseniz Galaxy Buds 2 vs bakın.

Anker qların neredeyse Q10 Q30 20 hepsi aşırı terleme ve kafanız küçükse kötü duruyor düşme yapıyor haberiniz olsun kulak içi kullanmak isterseniz Galaxy Buds 2 vs bakın.

Anker Soundcore Life Q30 kullanmış biri olarak hiç memnun kalmadım. Netlik konusunda çok başarısız. Aktif gürültü engellemeyi de açarsan yerlerde oluyor. Aktif Razer BlackShark v2X kullanan biri olarak kalitesiz buldum. Q20i ise Q30'un gerisinde kalıyor. Bence mutlu etmez. Ayrıca yukarıda hocam başka sebepler de saymış.

Merhaba. Müzik dinlemek için kullanacağım ağırlıkta. Otobüste dışarıya ses vermemesi önemli aklımda şu model var.

Kanka abim kendisine almış ve birkaç kere takıp denedim, şu anki hedefim bu kulaklığı almak diyebilirim. Gürültü engellemeyi bir açıyorsun hayatla bağlantın kopuyor resmen, bu fiyat aralığında bence alabileceğin en iyilerinden bir tanesi.

Alınır 2 aydır kullanıyorum gayet memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı