Anker Q30 alınır mı?

Alperen0

Kilopat
Daha fazla  
Anker Q30 alınır mı? En fazla bu bütçeye başka öneriniz var mıdır? Anker Life Q10i ile arasındaki farka değer mi? Bundan önce Soundpeat A6 ANC kullanıyordum çok memnundum ama kayboldu.

Anker Q30 alınır mı? En fazla bu bütçeye başka öneriniz var mıdır? Anker Life Q10i ile arasındaki farka değer mi? Bundan önce Soundpeat A6 ANC kullanıyordum çok memnundum ama kayboldu.

Bence güzel ancak bazı ufak sorunları var. Bana özel mi bilmiyorum ama dışarı çıktığım zaman kulaklığın modu kendi kendine değişiyor. Araç içinde değil sadece dışarıda. Belki saçım uzun olduğundandır emin değilim. Ve spor yaparken kulaklık sürekli düşüyor.

Bence güzel ancak bazı ufak sorunları var. Bana özel mi bilmiyorum ama dışarı çıktığım zaman kulaklığın modu kendi kendine değişiyor. Araç içinde değil sadece dışarıda. Belki saçım uzun olduğundandır emin değilim. Ve spor yaparken kulaklık sürekli düşüyor.
Ağırlık olarak nasıl? Diğer konularda biraz ağır olduğundan bahsetmişler.

Geldi, ses kalitesi olarak çok anlamasam da fena değil bence. Çok rahat. Tek sıkıntısı dışarı biraz ses veriyor ama ben aşırı sesli dinlemediğim için sıkıntı yok. Bir de dışarıda bazen kendi kendine şeffaf moda geçiyor uygulamasında mod kitleme olsa iyi olurmuş.

Geldi, ses kalitesi olarak çok anlamasam da fena değil bence. Çok rahat. Tek sıkıntısı dışarı biraz ses veriyor ama ben aşırı sesli dinlemediğim için sıkıntı yok. Bir de dışarıda bazen kendi kendine şeffaf moda geçiyor uygulamasında mod kilitleme olsa iyi olurmuş.

Evde yüksek sesli dinlerken arkadaşıma sormuştum, bayağı az geldiğini söylemişti aslında. Ve evet keşke mod kilitleme olsa...

Yeni konular

Geri
Yukarı