Anker Q30 alınır mı?

Pek kompakt bir kulaklık değil 1 ay civarı kullandım dışarıda ve sporda rahatsız ettiğinden kulak içine geri döndüm ev içinde ve nadiren dışarıda kullanıcaksan çok iyi ama sürekli taşıyıp boynunda tutacaksan alınmaz.

Tamamen kişisel bir deneyim: Bence alınmaz. Bende Q10i var, aslında ses kalitesinden ve şarjının uzun gitmesinden memnunum. Ama kulaklığı belli bir süre takınca kulaklarımda ağrı yapıyor, fark edilir bir ağırlık hissediyorum sürekli. Bu durumun Q30'dan farklı olduğunu sanmıyorum. Bu yüzden kulaklığı takasım gelmiyor bazen. Kulak üstü kulaklıklarda bu husus önemli bence. Kulak içi olanlar bu nedenle hep favorim.

Kullanıyorum, oldukça memnunum. ANC özelliği daha premium cihazlar kadar iyi değil ama uçaktaki gürültüyü uğultuyu engellemeyi başarıyor yine de. PC ye de kablo ve eski bir kulaklığın ses kartı ile bağlayıp CS2 de oynuyorum benim için yeterli geliyor. PC de bluetooth ile bağladığımda ise oyunlarda gecikmesi çok, CS2 de öldükten sonra adamın beni vurduğu sesi geliyor.

Kullanıyorum, oldukça memnunum. ANC özelliği daha premium cihazlar kadar iyi değil ama uçaktaki gürültüyü uğultuyu engellemeyi başarıyor yine de. PC'ye de kablo ve eski bir kulaklığın ses kartı ile bağlayıp CS2 de oynuyorum benim için yeterli geliyor. PC de Bluetooth ile bağladığımda ise oyunlarda gecikmesi çok, CS2 de öldükten sonra adamın beni vurduğu sesi geliyor.

Hocam bende almayı düşünüyorum da bilgisayara Bluetooth ile bağlıyken sadece oyunlarda mı gecikme oluyor yoksa film video vs da gecikme oluyor mu? Bir de 3.5mm jak ile kablolu kullanınca gecikme gidiyor mu oyunlarda ve ses kalitesi değişiyor mu?

Hocam bende almayı düşünüyorum da bilgisayara Bluetooth ile bağlıyken sadece oyunlarda mı gecikme oluyor yoksa film video vs da gecikme oluyor mu? Bir de 3.5mm jak ile kablolu kullanınca gecikme gidiyor mu oyunlarda ve ses kalitesi değişiyor mu?
Kulaklikta her turlu gecikme var. Telefonda da oluyor bilgisayarda da. Ama bence bir sorun degil. Bu kulakligi alirsan muzik icin alirsin.

Kulaklığı oyun oynarken kablolu kullanıyordum önceden gecikme olmuyordu.

Geri
Yukarı