Anker Q30 alınır mı?

Hocam bende almayı düşünüyorum da bilgisayara Bluetooth ile bağlıyken sadece oyunlarda mı gecikme oluyor yoksa film video vs da gecikme oluyor mu? Bir de 3.5mm jak ile kablolu kullanınca gecikme gidiyor mu oyunlarda ve ses kalitesi değişiyor mu?
Bt ile her şeyde gecikme var film dizi izlerken rahatsız eder mi bilmiyorum o tarz şeyleri hoparlör ile dinliyorum. Kablo ile bağlayınca ses kalitesi ses kartınıza bağlı oalrak düşebilir yada artabilir. Sesi daha kısık gelebilir klablolu kullanımda yine ses kartının kalitesine bağlı olarak. Gecikme ise kablo ile bağlayınca sıfırlanıyor.

Kullanıyorum, oldukça memnunum. ANC özelliği daha premium cihazlar kadar iyi değil ama uçaktaki gürültüyü uğultuyu engellemeyi başarıyor yine de. PC'ye de kablo ve eski bir kulaklığın ses kartı ile bağlayıp CS2 de oynuyorum benim için yeterli geliyor. PC de Bluetooth ile bağladığımda ise oyunlarda gecikmesi çok, CS2 de öldükten sonra adamın beni vurduğu sesi geliyor.

Hocam bazen kendiliğinden mod değişiyormuş bu sorunla karşılaştınız mi?

Hocam bazen kendiliğinden mod değişiyormuş bu sorunla karşılaştınız mi?
Kendiliğinden mi yoksa elim mi çarpıyor bilmiyorum ama bazen evde takılırken anc açık buluyorum kulaklıkta

Yeni konular

Geri
Yukarı