Anker Q30 konuşma sesi EQ ayarı

Baxia

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bir hafta önce Anker Q30 kulaklık aldım. Müzik için çok güzel bir EQ ayarı yaptım. YouTube, Kick gibi sosyal medya platformlarını çok kullanıyorum. Elraenn, Jahrein, rraenee vs izliyorum. Müzik haricinde bu tarz konuşma, sohbet vs sesi için en doğal, konuşan kişinin orijinal sesini veren, rahatsız etmeyen iyi biri EQ ayarı önerir misiniz? Ben ne yaparsam yapayım tam istediğim sonuca ulaşamadım. Ya tiz bir ses oluyor ya da boğuk oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Buradan bütün frekanslardan en optimum sesi alabilmen için yapman gereken ayarlar var. Modeli arama yerine yaz sonra baz alacağın kaynağı seç benim tavsiyem autoeq in-ear. Aşağıdan bir EQ uygulaması seç ve frekansları kendi EQ uygulamandan kopyala. Anker'in kendi ekolayzırı ile detaylı ayar yapılmıyor o yüzden 10band veya daha fazla destekleyen bir EQ ile yaparsan daha iyi bir sonuç alırsın. Bu ayar kulağa çok hoş gelmiyor genelde tizler falan düşük geliyor kendin bu ayarın üstüne Anker'in hear ID'sini eklersin ya da kendin biraz bilgin varsa manuel değişiklikler yaparsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı