Çözüldü Anker Q30 PC'ye bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Boşluktan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz günlerde Anker Soundcore Life Q30 Bluetooth kablosuz kulaklık aldım. Kulaklığı masaüstü bilgisayarıma bağlamak için https://www.hepsiburada.com/hytech-...-mini-dongle-usb-alici-btu50-p-HBCV000001C3WF
Bu adaptörü aldım driverını kurdum fakat bağlanmıyor. Bağlansa bile ses yok ve 10 saniye sonra bağlantı kopuyor. Anker servisine yazdım ' maalesef bir bilgim yok ' cevabını aldım. Kulaklığı Lenovo G50-70'te ve telefonda denedim orada bir sorun olmadan çalıştı. Kulaklığın desteklediği codeclerle bir ilgisi olabilir mi ya da adaptörle mi alakalı? Adaptörle alakalıysa uygun adaptör nedir?

Çözüm
Öncelikle kusura bakmayın sorunu çözeli uzun zaman oldu ve buraya da dönmeyi unutmuşum. Derdini çözen derdimi unutur misali. Sorunumu çözen adaptörün ne kutusunu bulabildim ne de markasını hatırlıyorum elimden gelen tek şey resmini paylaşmak. Umarım resim işinizi görür.
IMG_20220515_125017.jpg

Öncelikle kusura bakmayın sorunu çözeli uzun zaman oldu ve buraya da dönmeyi unutmuşum. Derdini çözen derdimi unutur misali. Sorunumu çözen adaptörün ne kutusunu bulabildim ne de markasını hatırlıyorum elimden gelen tek şey resmini paylaşmak. Umarım resim işinizi görür.
IMG_20220515_125017.jpg
Nette aramak aklıma gelince 5 dakikada buldum.

Paraya kıyarım diyenler için
Olabilir hocam. Ugreen kullanan arkadaşlar memnun. Tavsiyeler gelecektir. Belki, başka bir ayarı vardır. Sizdeki adaptörü yeni gördüm.

Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz günlerde Anker Soundcore Life Q30 Bluetooth kablosuz kulaklık aldım. Kulaklığı masaüstü bilgisayarıma bağlamak için https://www.hepsiburada.com/hytech-...-mini-dongle-usb-alici-btu50-p-HBCV000001C3WF
Bu adaptörü aldım driverını kurdum fakat bağlanmıyor. Bağlansa bile ses yok ve 10 saniye sonra bağlantı kopuyor. Anker servisine yazdım ' maalesef bir bilgim yok ' cevabını aldım. Kulaklığı Lenovo G50-70'te ve telefonda denedim orada bir sorun olmadan çalıştı. Kulaklığın desteklediği codeclerle bir ilgisi olabilir mi ya da adaptörle mi alakalı? Adaptörle alakalıysa uygun adaptör nedir?

TP-Link adaptörlerle kullananlar sorun yaşamıyor diye biliyorum. Onun dışında pairing moduna alıyorsunuz değil mi?

Evet Eşleştirme moduna alıyorum. TP-Link adaptörde 4.0 yazdığı için desteklemez deyip hiç bakmadım. Eğer destekler diyorsanız onu da deneyeyim
Olabilir hocam. Ugreen kullanan arkadaşlar memnun. Tavsiyeler gelecektir. Belki, başka bir ayarı vardır. Sizdeki adaptörü yeni gördüm.
Ugreen de önerdiğiniz varsa ona da bakarım. Birde kulaklık AAC ve SBS destekli. Adaptörlere baktığımda ne AAC ne de SBS destekli yazıyor. Nasıl uygun olanı bulacağımı anlamadım.

Son düzenleme:
Hocam hands-Free modunu devre dış bırakmayı denediniz mi?

PC'ye bağlamadan kapatamam. Eğer başka kapatma yolu varsa sizin bildiğiniz hocam denerim. Kulaklığı kablosuyla PC'ye bağladığımda hoparlör olarak görüyor oradan da ulaşamıyorum. Zaten sorunda Bluetooth'la bağlamak.

Usta ne yaptın ben de aynı şekilde Q30 icin adaptor ariyorum PC'ye şu anda, PC'de de kullanacagim artik. Ama bazi adaptorlerde yorum olarak Q30a baglanmadi yorumu gordum bazıları kulaklık seçiyormuş sen hangisini aldın?

Son düzenleyen: Moderatör:
IMG_20220515_125017.jpg

IMG_20220515_125017.jpg
Nette aramak aklıma gelince 5 dakikada buldum.

Paraya kıyarım diyenler için

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı