Anker Q30 stabil çalışmıyor

Meno1

Hectopat
Selam, kısa bir süre önce kulaklık almaya karar verip Anker Q30 kulaklığını almaya karar verdim.

Kulaklığımda yaşadığım problem telefon da sağladığı işlevi bilgisayarda sağlayamaması sesleri telefondaki kadar kaliteli iletememesi.

Anakartım Bluetooth desteklemediği için dongle aldım. (UGREEN USB 5.0 Bluetooth Adaptörü, Mini Bluetooth Kulaklık, Telefon, Klavye, Fare vb. İle Uyumlu. : Amazon.com.tr: Bilgisayar)

Bu durum için yapmam gereken özel bir şey var mı?

Ek olarak mikrofon da çalışmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarda SBC codec üzerinden çalışır. Telefonda ise eğer telefonunuz destekliyorsa (ki büyük ihtimalle destekliyordur) daha kaliteli olan AAC codec üzerinden çalışır. Fark bundan kaynaklanıyor olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Örnek video
Bilgisayarda SBC codec üzerinden çalışır. Telefonda ise eğer telefonunuz destekliyorsa (ki büyük ihtimalle destekliyordur) daha kaliteli olan AAC codec üzerinden çalışır. Fark bundan kaynaklanıyor olabilir.
Bununla ilgili ne yapmam gerekiyor gerçekten ciddi düzeyde fark var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Örnek video
Otomatik olarak HandsFree moduna geçiyor gibi geldi. Bu kadar inanılmaz fark olmaması lazım. Sağ alt köşedeki ses simgesine tıklayarak Anker Q30 "Stereo" yazanın seçili olduğuna emin olun. HandsFree bilmem ne bir seçenek daha oluyor, o seçili olmasın.

Otomatik olarak HandsFree moduna geçiyor gibi geldi. Bu kadar inanılmaz fark olmaması lazım. Sağ alt köşedeki ses simgesine tıklayarak Anker Q30 "Stereo" yazanın seçili olduğuna emin olun. HandsFree bilmem ne bir seçenek daha oluyor, o seçili olmasın.
Hands free kısmı ikinci seçtiğim kısım.
İlk seçtiğim kısımdada ciddi bir kalite kaybı var.
Ek olarak kablolu bir şekilde kullansam da sonuç değişmiyor.
Sorunum hala düzelmedi kulaklığım olması gerekenden daha az ses iletiyor. (Bilgisayarda kullanım)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı