Anker Q30 vs 1MORE sonoflow

eraynzf

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu iki kulaklıktan birini alacağım. Şu an Amazon'da Anker 2000 Sonoflow ise kargo ile birlikte 2150 TL. Benim için önemli olan konfor ve ses kalitesi. Sizce bu iki kulaklıktan hangisi alınır?

3 gün önce Anker Q30 aldım. İlk izlenimlerim oldukça olumlu. ANC çok iyi çalışıyor. Gürültülü bir anayolda deneme şansım oldu ciddi oranda sesi kesiyor. Mesela motor sesleri sanki 1-2 arka sokaktan geliyor gibi. Konforu ve sesi iyi. Kendi özel EQ ayarları ile aşırı basslı geliyor( kişisel bir durum) daha önceki kulaklığım için Poweramp satın almıştım, hazır ayarlardan bir kaçını denedim tepkisi gayet iyi. Anker'in uygulamasında da ayar seçenekleri mevcut fakat henüz denemedim. 1MORE kullanmadım o yüzden karşılaştırma yapamam fakat Q30 beni bayağı memnun etti.

3 gün önce Anker Q30 aldım. İlk izlenimlerim oldukça olumlu. ANC çok iyi çalışıyor. Gürültülü bir anayolda deneme şansım oldu ciddi oranda sesi kesiyor. Mesela motor sesleri sanki 1-2 arka sokaktan geliyor gibi. Konforu ve sesi iyi. Kendi özel EQ ayarları ile aşırı basslı geliyor( kişisel bir durum) daha önceki kulaklığım için Poweramp satın almıştım, hazır ayarlardan bir kaçını denedim tepkisi gayet iyi. Anker'in uygulamasında da ayar seçenekleri mevcut fakat henüz denemedim. 1MORE kullanmadım o yüzden karşılaştırma yapamam fakat Q30 beni bayağı memnun etti.

Teşekkür ederim fikirleriniz çok yardımcı oldu. Anker alacağım. İyi günler dilerim.

Teşekkür ederim fikirleriniz çok yardımcı oldu. Anker alacağım. İyi günler dilerim.
Anker mantıklı duruyor.
Teşekkür ederim.

Arkadaşlar bu iki kulaklıktan birini alacağım. Şu an Amazon'da Anker 2000 sonoflow ise kargo ile birlikte 2150 TL. Benim için önemli olan konfor ve ses kalitesi. Sizce bu iki kulaklıktan hangisi alınır?

1MORE sonoflowda LDAC codec var ve bu codec Q30 da yok. Android tel kullanıyosan sonoflow öneririm. Müzik konusunda 1MORE sonoflow fiyatına oranla daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı