Anker Q30 vs Sennheiser HD 350BT

Teşşekkürler cevaplarınız için. Son bir şey sormak istiyorum daha önce kullandığınız kulaklıklar ile karşılaştırdığınızda arada bariz bir fark oluyor mu? TaoTronics 85 adlı kulaklığı almayı düşünüyordum ama almışken iyisi olsun dedim. Aradaki fark çok fazla olur mu?
Taotronics 85 kullanmış biri olarak şunu söyleyim o kulaklık daha çok seyehat amaçlı tasarlanmış, Ses desibeli kesinlikle tatmin etmez dışarıda. Aktif gürültü önlemesi de pek iyi değil Sony üzerine tanımam ANC konusunda Sony Wh910N kullanmıştım ANC açınca kendini uzay boşluğunda gibi hissediyorsun birde buna kötü diyorlar bunların amiral gemilerinde ki performansları düşün.
Anker q10 da kullandım Taotronics 85 den daha iyi müzik konusunda kesinlikle eminim ama kafa ağrıtıyor ağır baya.
Son olarak ben olsam kesinlikle Q30 alırdım.

Olabilir. Ben tiz ses sevmiyorum ondan düşürdüm tizleri.
Ben sırf Rock ve Metal dinlediğimden tam tersi tizler sürekli önde duruyor.

Taotronics 85 kullanmış biri olarak şunu söyleyim o kulaklık daha çok seyehat amaçlı tasarlanmış, Ses desibeli kesinlikle tatmin etmez dışarıda. Aktif gürültü önlemesi de pek iyi değil Sony üzerine tanımam ANC konusunda Sony Wh910N kullanmıştım ANC açınca kendini uzay boşluğunda gibi hissediyorsun birde buna kötü diyorlar bunların amiral gemilerinde ki performansları düşün.
Anker q10 da kullandım Taotronics 85 den daha iyi müzik konusunda kesinlikle eminim ama kafa ağrıtıyor ağır baya.
Q30 ve Q35 ANC konusunda Sony'ye güzel yaklaşmış ama yine de bir Sony değil.

O kulaklığı fiyatında öneren çok gördüm, kendim de önerdim ama deneyimlemedim. Elimde bütçe varken alacak olsam Q30 alırdım. Q30 fiyatını her şeyiyle hak ediyor ama fazla beklentiyle almayın. Temiz bir ses ve güzel ses engelleme beklentisiyle alırsanız güzel olur. Ayrıca yüzde 50 üstünde dışarıya ses veriyor ama hiç o seste kullanmadım.

Ayrıca Anker garanti konusunda da iyi bir firma. 2 senelik Q10'umu 2 haftadan kısa sürede 0 kutuyla değiştirmişlerdi.
Son olarak mikrofonu nasıl? Pek güzel değil gibi yorumlar görmüştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı