Anker Q45 vs Q35

mustifik

Hectopat
Q35'te NFC ve mikrofonlu AUX kablosu var. Q45 ile arasındaki tek fiyat farkı mı? Sadece BT 5.3 mü olması? Kullanan varsa yardımcı olabilir mi?
Arkadaşımdan 2.el alacağım ama Q35 daha iyi, özellik olarak daha iyi duruyor. Hangisini almalıyım?

Dosya Ekleri

• E6F9E8EE-1940-4144-B0CE-750A13BF700E.png
    E6F9E8EE-1940-4144-B0CE-750A13BF700E.png
    532,4 KB · Görüntüleme: 278
Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız model var mı?2.el Q45'i ucuza buldum aslında, yine de Q35 mi diyorsunuz.

Q30 kullanmıştım uzun süre oradan yola çıkarak öneride bulundum bir de farkları yok gibi hangisi ucuza o öncelik tabii ki Q35'in daha ucuz olacağını varsayıyorum ikinci el hakkında pek bilgim yok.

Q45 kullanıyorum, Q30'dan 2 kat daha iyi ses kalitesi ancak noise cancelling ksımında eğer kulağınızı tam kapatmazsa tam bir yalıtım yapmıyor.

Q30 kullanmıştım uzun süre oradan yola çıkarak öneride bulundum bir de farkları yok gibi hangisi ucuza o öncelik tabii ki Q35'in daha ucuz olacağını varsayıyorum ikinci el hakkında pek bilgim yok.
Maalesef TR piyasası yüzünden Q45'i neredeyse Q35 fiyatına buldum. NFC benim için önemli değil, sadece mikrofonlu AUX kablosu ilgimi çekiyor. Ses kalitesi olarak da fark bulamadım. Güncelleme falan diyeceğimde telefon değil ki bu sonuçta. Sanırım dediğiniz gibi fiyata öncelik vereceğim ve Q45 alacağım.

Q45 alın ancak EQ yapın, gerekiyorsa bu konuya yazın size profesyonel sanatçıyla çalışıp yaptığın EQ ayarlarını atayım, kulaklığı full potansiyelinde kullanın.

Q45 kullanıyorum, Q30'dan 2 kat daha iyi ses kalitesi ancak noise cancelling ksımında eğer kulağınızı tam kapatmazsa tam bir yalıtım yapmıyor.
Hocam q35 ile karşılaştırmamız lazım.Benim gördüğüm ses kalitesi olarak basslar biraz farklıymış,onun dışında farklı dşyen yorum görmedim

Q45 alın ancak EQ yapın, gerekiyorsa bu konuya yazın size profesyonel sanatçıyla çalışıp yaptığın EQ ayarlarını atayım, kulaklığı Full potansiyelinde kullanın.

Hocam kötü anlamda demiyorum ama çok aklımı çeliyorsunuz😂.yardım için teşekkürler bu arqda

Son düzenleme:
Hocam q35 ile karşılaştırmamız lazım.Benim gördüğüm ses kalitesi olarak basslar biraz farklıymış,onun dışında farklı dşyen yorum görmedim

Hocam kötü anlamda demiyorum ama çok aklımı çeliyorsunuz😂.yardım için teşekkürler bu arqda
Q35 yapısal olarak neredeyse aynı Q30 ile, Q30 kullandım ve şahsen memnundum ancak Q35 fiyatına Q45 alınabiliyorken asla önermem

Yeni konular

Geri
Yukarı