Anker Soundcore garanti

OnurcanK34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bundan iki hafta önce iki Anker ürünümü garantiye gönderdim birisi Q10 diğeri ise R50i di. Q10'da demirlerde paslanma, ses kesintisi ve padde yırtılma sorunu oluşmuştu bunun için gönderdim. R50i olanda ise durumlar biraz farklı anlatıyorum;
Ürünün şarjı bittiğinde kutuya yerleştirip kutusu ile birlikte şarja kablo ile taktığımda kutu ve kulaklıklar şarj oluyor bunda sorun yok. Fakat kulaklıkların şarjı bittiğinde kutusunun şarjı olmasına rağmen kulaklıkları kutuya yerleştirdiğimde kulaklıklara şarj akımı gerçekleşmiyor yani illa ürünü şarj kablosuna takıp şarj etmem gerekiyor bu şekilde ise kutunun bir anlamı kalmıyor.
Q10'da pad değişimi yapılmış fakat paslanmalar kullanıcı hatası deyip geçilmiş, ses konusunda ise sözde gün içerisinde kullanılmış fakat bir kesinti görülmemiş WhatsApp kısmından durumu belirttim yapabileceğimiz bir şey yok dediler. Firma sanırım doğru bir şekilde kontrol edemiyor arızaları. R50ideki sorunu da bu şekilde görmezden gelirler ise ne yapmalıyım daha önce araştırdığımda fazla bu sorunla karşılaşan görmedim. Hepsiburada'dan aldım böyle bir durumda bana yardımcı olurlar mı?

Şimdiden teşekkür ediyorum değerli vaktinizi aldıysam kusuruma bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı