Elektronik Anker Soundcore Life P2i Tws Kablosuz Bluetooth Kulaklık - Siyah 399₺

Evet arkadaşlar dün gece itibari ile kutu açılışını yapmış bulunmaktayım. Film izledim ve dış sesi kesmedeki başarısı bence on numara. Henüz mikrofonu deneyimlemedim. Ses kalitesi bu fiyat bandında fazlasıyla tatmin edici. Basları özellikle çok beğendim. Sizler deneyimleme fırsatı buldunuz mu?

Bu fiyata bedava arkadaşlar. Geçen yıl 749 TL gibi bir fiyata almıştım. Şarj süresi ve müzik için bu fiyata çok iyi. Mikrofondan çok performans beklemeyin.

R50i mi bu model mi derseniz? Kesinlikle R50i bass konusunda çok daha iyi adamı bassa doyuruyor. Birçok bluetooth kulaklık denemiş biri olarak yazıyorum.

Performansını ben de gayet iyi buldum. Bilgisayarla telefonu beraber kullanıyorum sürekli, her aygıt değişiminde manuel ayarlamak biraz can sıkıcı. Podcast modunda kullanmak daha mantıklı geldi bana genel olarak, diğer modda gereksiz bir bas var. Podcast daha dengeli. Mikrofon da gayet net evin içinde şu anlık. Oyun kullanımına hiç gitmiyor bence, hem seslerin dağılımı hem delay açısından. Cs oynarken mikrofon kullandığım sırada ses çok bozuldu, arama moduna geçiş yapıyor sanırım. Şimdilik bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı