Çalınan Facebook hesabı nasıl kurtarılır?

Yer
Sicilian
Daha fazla  
Meslek
Sicilian Mafia
Arkadaşlar hesabım çalındı. Ne yaptıysam bir türlü geri alamadım ayrıca hesabı ararken eski mailimi girince hesap bulunuyor fakat çalan kişi kendi e postasını eklemiş. Mail buna gidiyor bunu halletmenin bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hesabım çalındı. Ne yaptıysam bir türlü geri alamadım ayrıca hesabı ararken eski mailimi girince hesap bulunuyor fakat çalan kişi kendi e postasını eklemiş. Mail buna gidiyor bunu halletmenin bir yolu var mı?
Bana da aynısı oldu, giriş bilgilerimi kaybettim diye bir seçenek çıkacak altta, ona basınca sana bazı sorular soracak ve yeni e-posta ekleyip şifreni sıfırlamanı sağlayacak.

Hesabınıza bağlı olan emaile girin ve kurtarma maillerini kontrol edin. Çalan kişi emailinizi de çaldı mı? (“Şifreniz değiştirildi bunu siz yapmadıysanız buradan kurtarın” tarzında bir mail olacak.)

Yok ben kurtardım üstteki yolla.

Kimlik gönderme, e-posta kurtarma gibi seçenekler çıkmıyor mu hocam?

Çalan kişi kendi e-postasını eklemiş, burada giriş bilgilerimi kaybettim diye bir seçenek çıkmadı.

1714408450823.png

Geri
Yukarı