Anker Soundcore Life P3 vs Samsung Galaxy Buds 2

rooot

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Başlıktaki kulaklıkları deneyimleyenler var mı arasında kaldım. Fiyat bandı benzer, ek olarak önerilerede açığım.

• Bütçe maksimum. 3000TL
  • Kulak içi slikonlu olacak görüşmede kaliteli olmalı
  • Cihazım Samsung S23 Ultra ve Windows cihazımada bağlayacağım.

Galaxy Buds 2

Hocam görüşme için Buds 2 almayın kusura bakmayın görmemişim onu.

Mikrofon kalitesi rezalet Buds 2 Pro yükseltirseniz bayağı uzun süre götürür sizi.

+ Mikrofon kalitesi de güzel.

Son düzenleme:
Başlıktaki kulaklıkları deneyimleyenler var mı arasında kaldım. Fiyat bandı benzer, ek olarak önerilerede açığım.

• Bütçe maksimum. 3000TL.
  • Kulak içi slikonlu olacak görüşmede kaliteli olmalı.
  • Cihazım Samsung S23 Ultra ve Windows cihazımada bağlayacağım.

Buds 2 var kulağımdan düşüyor. Ses kalitesi ve yüksekliği olarak güzel. Samsung telefonlarla iyi çalışıyor.

Galaxy buds pro 2 plus hepsini kullandım hepsinin sesi 1 yıl sonra bozuldu hepsini toplasan bir sennheiser momentum true wireless 3 yapamaz piyasadaki tartışmasız en iyi bluetooth kulaklık budur zaten zamanında bayağı araştırarak almıştım

Galaxy Buds Pro 2 Plus hepsini kullandım hepsinin sesi 1 yıl sonra bozuldu hepsini toplasan bir Sennheiser momentum true Wireless 3 yapamaz piyasadaki tartışmasız en iyi Bluetooth kulaklık budur zaten zamanında bayağı araştırarak almıştım

Ses kalitesi olarak dünyada olmasa da Türkiye'de alınabilecek en iyi kulaklık. Ses kalitesi olarak.

Buds 2 pro kesinlikle ankerden daha iyi.

Ses kalitesi olarak dünyada olmasa da Türkiye'de alınabilecek en iyi kulaklık. Ses kalitesi olarak.

Buds 2 pro kesinlikle.
Buds 2 pro bütçe üstü kalıyor anker soundcore life p3 veya anker soundcore liberty 4 nc hakkında bilgisi olan var mı?

Buds 2 öneririm hocam üzmez sizi.
Buds 2'nin görüşme kalitesi nasıl? birde kulaktan düşme yaşıyor musunuz?

Buds 2 Pro bütçe üstü kalıyor Anker Soundcore Life P3 veya Anker Soundcore liberty 4 nc hakkında bilgisi olan var mı?

Buds 2'nin görüşme kalitesi nasıl? Bir de kulaktan düşme yaşıyor musunuz?

Kulaktan düşme yaşamazsın ama mikrofonu rezalet derecede kötü karşı taraf sesini duyamıyor bile kendim kullanıyorum uzun zamandır.

Buds 2 Pro bütçe üstü kalıyor Anker Soundcore Life P3 veya Anker Soundcore liberty 4 nc hakkında bilgisi olan var mı?

Buds 2'nin görüşme kalitesi nasıl? Bir de kulaktan düşme yaşıyor musunuz?

Mikrofonu ahan şaham değil kulaktan düşmez.

Geri
Yukarı