Anker Soundcore Life Q10 279TL

Kulaklık bugün elime geçti. Birkaç saattir tecrübe ediyorum ve benim de hoşuma gitti. Uzun süreli ne düşüneceğim bilmiyorum ama bence de ağır bir kulaklık. 270 liraya aldım, pişman değilim.

Hayırlı olsun 1 haftalık deneyimden sonra tekrar yazabilir misiniz?

Kulaklık bugün elime geçti. Birkaç saattir tecrübe ediyorum ve benim de hoşuma gitti. Uzun süreli ne düşüneceğim bilmiyorum ama bence de ağır bir kulaklık. 270 liraya aldım, pişman değilim.

Hayırlı olsun. Evet ağır bir kulaklık fakat bence Premium bir hissiyat veriyor.

Hayırlı olsun 1 haftalık deneyimden sonra tekrar yazabilir misiniz?
5 gün oldu, müsaitken bir şeyler yazayım. Sorunuz varsa çekinmeden sorabilirsiniz.

İlk olarak konfor. Kulaklık ağır ve uzun seanslarda varlığını hissettiriyor. Önceki kulaklığımdan ötürü beni pek rahatsız etmese de garip şekilde kulaklığı uzun süre taktıktan sonra üst bandın denk geldiği yerdeki saçlarım acıyor. Pedleri gayet güzel ve yumuşak.
Dip ses problemini kablolu kullanırken yaşamadım, kablosuz kullanırken geliyor. Beni rahatsız etmedi ama artıp azalabilir kulaklıktan kulaklığa. Ama dedikleri doğru, neredeyse herkeste dip ses var. En iyi yöntem kulaklık sesini kısıp bilgisayardan vs sesi arttırmak. Ama kısık sesle dinlerken rahatsız ediyor.
Malzeme kalitesi çok kaliteli değil, kalitesiz de değil. Plastiği fena değil. Yalıtımı güzel.
Şarj olarak iyi gidiyor. Tam ölçmedim ama üstünde yazan değerlere ulaşıyordur.
Bluetooth bağlantı problemi yaşamadım. iPad'de, Linux'ta, Android'de, Windows'ta denedim.
Bass Up modu gerçekten hoş. Sesi arttırınca kulağımın titrediğini hissediyorum.
Ses kalitesi olarak ben yetkin biri değilim ama eski JBL kulaklığımdan(250-300TL aralığında bir kulaklıktı.) daha detaylı ve güzel ses aldığıma eminim. Şarkılarda daha önce duymadığım şeyler duydum. Ekolayzır ayarı yapmayı öğreneceğim ama varsayılan hali bile iyiydi.
Kulaklık büyük bir kulaklık ya da benim kafam fazla kalın:D Dışarı kullanılır mı kullanılır. Kulaklık sadece kendi içine doğru katlanıyor yani dışarıda kulaklığı boynuna taktığında aşağı falan pek bakamazsın. Büyük bir kulaklık dediğim gibi.
Yazılımsal özellikleri daha tam tecrübe edemedim ama birkaç yararlı özelliği varmış. Aynı anda iki cihaza bağlanıyor diyorlar ama denemedim.

Malzeme kalitesi çok kaliteli değil, kalitesiz de değil. Plastiği fena değil. Yalıtımı güzel.

Her şey iyi güzelde şu kısma yorum yapacağım. :)
BT500'e göre gerçekten iyi kalıyor malzeme kalitesi.

Şarj olarak iyi gidiyor.

Mükkemel olmasın o. :D

60 saat neredeyse hiçbir kulaklıkta yok(Anker kulaklıklar dışında).
İlk olarak konfor. Kulaklık ağır ve uzun seanslarda varlığını hissettiriyor. Önceki kulaklığımdan ötürü beni pek rahatsız etmese de garip şekilde kulaklığı uzun süre taktıktan sonra üst bandın denk geldiği yerdeki saçlarım acıyor.

İlk aldığımda bana da ağır geldi. Ama sonradan alışıyor insan sonra hafif der oldum Q10'a. :D

Basslı müzik dinlemeyi seven biri olarak beni mest ediyor. Üstelik ilk siparişe özel bir indirimle 250TL'ye gelmişti bana. Çok memnunum. Kablolu olarak oyun dışı PC'de, kablosuz telefonda kullanıyorum. Kuruşu kuruşuna hak ediyor.

Aynen öyle. :)

Geri
Yukarı