Anker Soundcore Life Q10 279TL

Kulaklık parasının hakkını veriyor. Ses kaliteli ve bassları güzel geliyor. Fakat çok yüksek ses beklemeyin. Dip ses sorunu yaşamadım. Filmlerde başarılı buldum. Gözlük kullanıyorum buna bağlı olarak kulaklığın sıkılığı, kulaklık pedleri beni rahatsız etmedi. Şarj süresi güzel.

Çok yüksek seste müzik dinliyorsanız ses düzeyi sizi tatmin etmeyebilir. Malzemesi ve sesi kaliteli veriyor. Tavsiyeyi veren arkadaşa teşekkür ederim. Bilmediğim bir markaydı sayesinde aldık. ☺️

Kulaklık parasının hakkını veriyor. Ses kaliteli ve bassları güzel geliyor. Fakat çok yüksek ses beklemeyin. Dip ses sorunu yaşamadım. Filmlerde başarılı buldum. Gözlük kullanıyorum buna bağlı olarak kulaklığın sıkılığı, kulaklık pedleri beni rahatsız etmedi. Şarj süresi güzel.

Çok yüksek seste müzik dinliyorsanız ses düzeyi sizi tatmin etmeyebilir. Malzemesi ve sesi kaliteli veriyor. Tavsiyeyi veren arkadaşa teşekkür ederim. Bilmediğim bir markaydı sayesinde aldık. ☺️

Aynen tam olarak öyle.
Şarj süresi güzel.
Mükemmel. 😊

Ses şiddetini yetersiz bulanlar ve ses kalitesini arşa çıkarmak isteyenler için.

OPET50 koduyla beraber kulaklık 250 TL'ye geliyor bilginize... Ayrıca kodu teknolojik ürünler hariç diğer mallarda da kullanabilirsiniz.(50/250)

Arkadaşlar rica etsem vokal bir şarkıda düşük ses seviyesinde dip ses var mı bakabilir misiniz ?
Baş ağrısı problemi yarattığı için benim için önemli bir etken oluyor kulaklık alırken.
Tekrar şansımı deneyip almak istiyorum.

Geri
Yukarı