Anker Soundcore Life Q10 dengeli equalizer ayarları

Sizlere, bu yazımda Anker Soundcore Life Q10 modeli için dengeli ses ayarlarını aktarıcam. Kulaklık için stock ses ayarları hakkında görüşüm; ses şiddeti az, özellikle bass modunda, sesler boğuk ve tizler geri plandaydı. Gerçekten kaliteli olduğuna emin olduğum equalizer uygulaması ile bu soruna çözüm buldum. Şu anki ses kalitesini 1000 liralık kulaklıklarda bile bulamayabilirsiniz. Öncelikle Poweramp Equalizer indiriyoruz. Ardından tiz modunu seçiyoruz. Kulaklık bass modunda kalıyor. Preamp sekmesini de en son seviyeye getiriyoruz. Buyurun görsel;

Screenshot_2021-07-13-07-40-37-316_com.maxmpz.equalizer.jpg

Son iki sekme gözükmüyor fakat oradaki ayarları ellemedim. Tiz modunda neyse, o. Eğer bass düşük gelirse, aşağıdaki bass tekerleğini %14 seviyelerine kadar getirebilirsiniz. %14'ten fazlası ses dengesini bozuyor. Keyifli dinlemeler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi hocm q30dan q10a geçtim q3u aratmadı bir gram bile yani demem o ki bin lira vermek çok mantıksız çok paranız yok ise bu kulaklık herşeyi karşılıyor :)
Q30 modelini denemedim fakat bu kulaklık ile ilgili şöyle bir muhabbet dönüyordu; "Q20 ile ses kartları karışmış, Q20'ye Q10, Q10'a Q20'nin ses kartını koymuşlar" :D

Q30 modelini denemedim fakat bu kulaklık ile ilgili şöyle bir muhabbet dönüyordu; "Q20 ile ses kartları karışmış, Q20'ye Q10, Q10'a Q20'nin ses kartını koymuşlar" :D
Hocam q20 de bas q10 ve q30 gibi değil. Yani şöyle söylim q30daki aktif gürültü engeliyicisini kaldırın ortaya q10 çıkar 1000 lira verdim o kulaklığı sadce düğme içinmiş ve q10a geçme sebebim arkadaşımınkini denedim benim q30um seninkinin anasını ağlatır düşüncesi ile denerken hiç bir farkın olmaması beni şoka uğrattı tbi hemen sattım q10 aldım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı