Anker Soundcore Life Q10 fıs sesi

Aynen AUX ile bağladığımda bass kalitesi düşük geldi bana. Şuan merak ettiğim bu modelde bu sorunu yaşayanlar var mı ya da her Bluetooth kulaklıkta var olan bir şey mi.
Bas düşmez, sadece "Bass Up" yapıp bası güçlendiremezsin.
Hayır ben sadece bunda gördüm. Fakat o sorunu saymazsan aynı fiyattaki rakiplerine bin basar.
Hayır ben sadece bunda gördüm. Fakat o sorunu saymazsan aynı fiyattaki rakiplerine bin basar.
Bence iade etmeyin, zamanla alışırsınız artık farketmezsiniz bile. Zaten çokta belli olmuyor, sadece bir şey dinlemiyorken belli olur. Bu fiyatta bundan iyisini bulamazsınız. JBL vardı aynı fiyatta, onu da test ettim fakat bunun kadar iyi değil.

Bence iade etmeyin, zamanla alışırsınız artık farketmezsiniz bile. Zaten çokta belli olmuyor, sadece bir şey dinlemiyorken belli olur. Bu fiyatta bundan iyisini bulamazsınız. JBL vardı aynı fiyatta, onu da test ettim fakat bunun kadar iyi değil.
Evet ses kalitesini çok beğendim fakat bu sorun çok can sıkıyor bilseydim almazdım.

Sorunu çözdünüz mü aynı ses bende de geliyor, sanki kulaklıgın çalışma sesi gibi ... YouTube'da sesi az olan bir videoda çok net duyuluyor.Çok rahatsız edici bi durum

Geri
Yukarı