Anker Soundcore Life Q10 Mi A2 Lite'da ses bozuluyor

velikca

Centipat
Yakın zamanda aldığım Anker Soundcore Life Q10 model Bluetooth kulaklık 4 telefon ve 1 bilgisayar da denedim fakat kendi cihazım olan Xiaomi Mi A2 Lite'da ses sürekli bozuluyor ya da kayma yapıyor. Telefon çok yakın olunca sorun olmuyor (çok yakından kastım kulaklığa değecek şekilde olması). Önceden de başka Bluetooth ses cihazları bağladım telefona ama sıkıntı olmamıştı bunun bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, sizlerin yaşadığı sorunun aynısını ben de yaşıyorum velikca. "Anker Q10" kulaklığım, "Xiaomi Mi A2 Lite" telefonumda sürekli cızırtı, ses kopması ve gecikmeler yapmakta. Tüm bu sorunlar sadece benim telefonumda ve "Bluetooth" ile bağlıyken yaşanıyor. Acaba sizler bir çözüm bulabildiniz mi bu sorun için?

Merhabalar, sizlerin yaşadığı sorunun aynısını ben de yaşıyorum velikca. "Anker Q10" kulaklığım, "Xiaomi Mi A2 Lite" telefonumda sürekli cızırtı, ses kopması ve gecikmeler yapmakta. Tüm bu sorunlar sadece benim telefonumda ve "Bluetooth" ile bağlıyken yaşanıyor. Acaba sizler bir çözüm bulabildiniz mi bu sorun için?
Öyle kesin bir çözüm bulamadım ama kullandığın kılıf kalınsa mesela onu çıkartmak işe yarıyor yine ara ara olsa da nitekim biraz daha iyi sonuç oluyor wifi a bağlı değilken de biraz daha iyi oluyor bazen de kafasına ne eserse öyle yapıyor açıkçası.

Öyle kesin bir çözüm bulamadım ama kullandığın kılıf kalınsa mesela onu çıkartmak işe yarıyor yine ara ara olsa da nitekim biraz daha iyi sonuç oluyor wifi a bağlı değilken de biraz daha iyi oluyor bazen de kafasına ne eserse öyle yapıyor açıkçası.
Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Dediklerinizi kesinlikle deneyeceğim. Kulaklığı bu sıkıntılar sebebi ile iade etme fırsatım var sanırım hala, çünkü 4 gün önce gelmişti kargodan, eğer ki sorun ciddi şekilde devam eder ise sanırım iade etmek durumunda kalacağım.

Geri
Yukarı