Anker Soundcore Life Q10 mikrofon sorunu

Egmnozdemir

Centipat
Daha fazla  
Anker Soundcore Life Q10 sahibiyim. Bilgisayarda Bluetooth ile bağladığım zaman kulaklık çalışıyor, mikrofonu çalışmıyor. Ses gelmiyor. Nasıl çözerim sorunu, bilmiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Anker Soundcore Life Q10 sahibiyim. Bilgisayarda Bluetooth ile bağladığım zaman kulaklık çalışıyor, mikrofonu çalışmıyor. Ses gelmiyor. Nasıl çözerim sorunu, bilmiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
Ses ayarlarında bulunan ses cihazlarında free hands ag olması lazım kulaklık bağlı iken onu hem mikrofon hemde hoparlör kısmından devre dışı bırakın sorun çözülecektir

Yukarıda anlattığım gibi çözebilirsiniz hem birden fazla kulaklıkta yaptım düzeldi.

Merhaba, aynı sorunu yaşıyorum. Bahsettiğiniz durumu yaptığımız zaman mikrofonu devre dışı bırakıyoruz bu sefer de karşının sesi geliyor bizimkisi gitmiyor. Telefon da sorun yaşamıyorum ancak bilgisayar üzerinde 2'sini birden kullanmanın bir türlü çözümünü bulamadım.

Bende aynı kulaklık var kablolu veya kablosuz kullanımda mikrofon çalışıyor sizin ayarlarınız da bir sıkıntı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı