Anker Soundcore Life Q10 önerir misiniz?

Siberman

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba;

Anker Soundcore Life Q10 kulaklığını almayı düşünüyorum. Kulaklık hakkında fikri olan var mı? Bu fiyata değer mi?

Ben indirimde 200 TL'ye almıştım. Şu anda 320 TL sanırım. Bence değer pil performansı gayet iyi. Bassları da tatmin eder. Bu fiyattaki en iyi alternatif bana kalır ise.

Bana biraz ağır geldi. Hele kulak içi kulaklığa alışmış birisine daha da ağır gelecektir. 1 2 saatten sonra pek kullanması daha zor olur gibi. Ama ses performansı vs çok iyi. İndirimdeyken fiyatını kesinlikle hak ediyor. Bir de bilgisayara bağlı kullanıyorum. Uzun süre kullanmayınca bile bağlantısı kesilmiyor.

Pil ömrü çok iyi ama uzun kullanamadıktan sonra bunun çokta bir anlamı kalmıyor. Yarı pil ömründe ama daha hafif bir versiyonu çıkartsalar keşke.

Ben indirimde 200 TL'ye almıştım. Şu anda 320 TL sanırım. Bence değer pil performansı gayet iyi. Bassları da tatmin eder. Bu fiyattaki en iyi alternatif bana kalır ise.

Kulaklığı kablo ile kullandınız mı oyun oynarken falan nasıl sesiniz oyunda nasıl gidiyor net mi ya da kablosuz ile oyunda çok bir gecikme var mı fark edecek kadar.

Hocam merhaba bende Anker Q10 almayı düşünüyorum müzik için ses kalitesi nasıl bir de Discord'da vs mikrofonunu kullanabilir miyim mikrofon kalitesi iyi mi?

Hocam merhaba bende Anker Q10 almayı düşünüyorum müzik için ses kalitesi nasıl bir de Discord'da vs mikrofonunu kullanabilir miyim mikrofon kalitesi iyi mi?

Şarj süresi iyi, sesteki detay ayrımı iyi denemez fiyatı kadar, baslar güzel. Windows'da oyun oynarken görüşmelerde Bluetooth kulaklık kullanılmasını çok tavsiye etmiyorum açıkçası. Mikrofonunu Discord'da kullanmadım.

Şarj süresi iyi, sesteki detay ayrımı iyi denemez fiyatı kadar, baslar güzel. Windows'da oyun oynarken görüşmelerde Bluetooth kulaklık kullanılmasını çok tavsiye etmiyorum açıkçası. Mikrofonunu Discord'da kullanmadım.

Hocam zahmet olmazsa test edebilir misiniz benim için önemli çok memnun olurum.

Hocam zahmet olmazsa test edebilir misiniz benim için önemli çok memnun olurum.

Benim cihazımda Windows ile bağlantı kurulurken sorun çıkmıştı, kulaklık görünmesine rağmen bağlantı kurulamıyordu daha sonra da uğraşmadım kulaklığı pek fazla kullanmadığım için. 2 laptop ile de bağlanamadım belki de bendeki kulaklığa özel bir sorundur. Açıkçası siz de almadan araştırın. Bu konuda yardımcı olamayacağım ne yazık ki.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı