Anker Soundcore Life Q10 otobüste dışarıdan gelen sesleri engeller mi?

Cylane

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.

Ben Anker Soundcore Life Q10 satın almak istiyorum. Günümün 2-3 saati otobüste geçiyor ve otobüste müzik dinlemeyi seviyorum. Ancak şu an kullandığım kulaklık otobüste berbat. Otobüsün motor sesinden müziği duyamıyorum. Anker Q10 kullanıp otobüs/metrobüs deneyimi olan arkadaşlar varsa deneyimlerini yazabilir mi?

Şimdiden teşekkürler.

Ben kullanıyorum kulaklığı, yolda yürürken araba seslerini almıyorum müzik açıkken. Otobüste de engeller sanırım.

Şehir sesi gelmiyor mu yani?

Çok bir şey beklemeyin ama o fiyatta Q10'dan iyi engelleyeni yok.

Hocam Xiaomi Mi true Wireless 2 kullanıyorum. Bir hata edip kulak içi plastik aldım. Yani müzik mi dinliyorum şehir gürültüsünü mü dinliyorum belli değil. Bu deneyimimle aynı olmasın yeter.

Hocam Xiaomi Mi true Wireless 2 kullanıyorum. Bir hata edip kulak içi plastik aldım. Yani müzik mi dinliyorum şehir gürültüsünü mü dinliyorum belli değil. Bu deneyimimle aynı olmasın yeter.
Yok hocam bayağı engeller. Ben müzik açıkken yol sesini yine duyuyordum ama rahatsız etmiyordu.

Merhaba.

Ben Anker Soundcore Life Q10 satın almak istiyorum. Günümün 2-3 saati otobüste geçiyor ve otobüste müzik dinlemeyi seviyorum. Ancak şu an kullandığım kulaklık otobüste berbat. Otobüsün motor sesinden müziği duyamıyorum. Anker Q10 kullanıp otobüs/metrobüs deneyimi olan arkadaşlar varsa deneyimlerini yazabilir mi?

Şimdiden teşekkürler.

Bende bu kulaklığı her sabah metro/tranvayda kullanıyorum sesi fullediğimde müzik hariç neredeyse hiçbir şey duymuyorum ama biraz dışarıya ses veriyor.

Bende bu kulaklığı her sabah metro/tranvayda kullanıyorum sesi fullediğimde müzik hariç neredeyse hiçbir şey duymuyorum ama biraz dışarıya ses veriyor.
Hocam ben dışarıya verme testini sessiz ortamda denedim ve 30cm uzağımdaki biri sesi duyamadı. Takış şeklinizde sıkıntı olabilir.

Az önce fiyatına ve ürüne baktım benim arkadaşımda ki ürün bu gayet güzel ses geçirmeyen bir kulaklık dışarıya Full sesi açınca ses veriyor ama Full seste içeriye ses geçirmiyor arkadaşım yanımda bağırdığı halde hiç duymadım o derece iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı