Anker Soundcore Life Q10 oyun için nasıldır?

Elsun

Decapat
Soundcore life Q10 kulaklığını almayı düşünüyorum. Genel amacım dışarıda Bluetooth ile kullanmak ama kablo bağlantısı olduğu için oyun oynarken de kullanmak istiyorum. LoL, Apex Legends, CS:GO gibi oyunlar oynuyorum sizce oyun oynarken beni üzer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sesin yönü, ayrıntısı ve kalitesi olarak üzmez ama gecikmeyi bilemeyeceğim.
Tabii ki oyuncu kulaklığı performansı da beklenmemeli bence.

Başlıktaki kulaklığı ben de satın almayı düşünüyorum çünkü derin ve güçlü bass vurabilme yeteneğine sahip bir ürün, ayrıca kablosuz. Bu sebeplerden dolayı bu ürün benim oldukça ilgimi çekti. Bundan öncesinde Razer Tiamat 2.2 V2 kullandım. Kalitesi gayet iyiydi, bassları da oldukça güçlü ve derindendi fakat dışarıya aşırı ses veriyordu ayrıca uzun kullanımda kafamı ağrıtıyordu. Bu sebeple ürünü iade ettim ve bu ürünü araştırmaya başladım.

Başlıktaki kulaklığı ben de satın almayı düşünüyorum çünkü derin ve güçlü bass vurabilme yeteneğine sahip bir ürün, ayrıca kablosuz. Bu sebeplerden dolayı bu ürün benim oldukça ilgimi çekti. Bundan öncesinde Razer Tiamat 2.2 V2 kullandım. Kalitesi gayet iyiydi, bassları da oldukça güçlü ve derindendi fakat dışarıya aşırı ses veriyordu ayrıca uzun kullanımda kafamı ağrıtıyordu. Bu sebeple ürünü iade ettim ve bu ürünü araştırmaya başladım.
Q10 da aşırı kafa ağrıtıyor. Bence şimdiden araştırmayı bırakın 😀

Q10 kullanıyorum. Gerçekten 1 2 saatten sonra kullanması zorlaşıyor. Kafada biraz ağırlık yapıp ağrı yaptığına katılıyorum. Hele de kulak içine alıştıysanız size daha da ağır gelecektir.

Ancak pil ömrü çok iyi gerçi uzun kullanamadıktan sonra pekte bir esprisi kalmıyor. Ses kalitesi basslar falan çok çok iyi. İndirimli fiyatını hak ediyor.

Ancak oyun için özellikle mikrofonunun yeterli geleceğini düşünmüyorum. Test etmedim ama bazıları discord da sorun olduğunu söylemişti.

Aslında birkaç kez Pubg ye girip test etmem lazım :) Yine de bu fiyata her şeyi beklemek biraz hayal gibime geliyor :)

Dışarıda kullanmaya da çok uygun değil biraz kaba tabi kullanan kullanır. Boyuna indirince de pedleri dönmüyor. Pedleri yeterince ses yalıtımı sağlıyor ama aynı zamanda terletme de yapıyor.

Bana göre bilgisayarda veya salonda Tv'de şöyle kimseyi rahatsız etmeden film müzik vs dinlemek için daha uygunmuş gibi geldi.

Bu arada kulaklığın ağırlığı 258 grammış. Kullandığım Cloud Silver 309 gram. Ancak Cloud çok daha hafif geliyor.

Bir de kulağım büyük değildir ama pedleri biraz daha büyük olsa dedim çünkü kulak içine giriyor ama sanki çok da rahat değil gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı