Elektronik Anker Soundcore Life Q10i 1149 TL

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Daha fazla  
Bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık birkaç ay önce de bu fiyatlardaydı, diğer sitelerde 1500 lira civarında. Alacaklar kaçırmasın derim.

1695102182356.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun süredir kullanmış olduğum Sony WH-CH700N modeli artık miladını doldurduğu için Anker Soundcore düşünüyorum uzun zamandır. Bu modelin malzeme kalitesi nasıldır? Spor yaparken rahatça kullanılabilir mi? Mevcut kullandığım modeliyle kıyaslanabilir mi?

Uzun süredir kullanmış olduğum Sony WH-CH700N modeli artık miladını doldurduğu için Anker Soundcore düşünüyorum uzun zamandır. Bu modelin malzeme kalitesi nasıldır? Spor yaparken rahatça kullanılabilir mi? Mevcut kullandığım modeliyle kıyaslanabilir mi?

Malzeme kalitesi iyi.
Kulakları çok terletiyor ve diğer kulaklıklara göre bir tık ağır, ben kullanmadım sporda ama kullananları gördüm.
Bu fiyata alabileceğiniz en iyi kulak üstü kulaklık budur muhtemelen.

Geçen gün amazonda indirimli hali 1189tl idi. Nasıl oldu da indirim bitince daha ucuz oldu anlayamadım 😄

Geçen gün amazonda indirimli hali 1189tl idi. Nasıl oldu da indirim bitince daha ucuz oldu anlayamadım 😄
Stoklara göre değişiyor sanırım belli bir fiyata belli bir stok geliyor sürekli. Bu stok da bitince fiyatı değişir büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı