Anker Soundcore Life Q10i alınır mı?

yks2023allstar

Picopat
Daha fazla  
Çoğu kişi bu kulaklığı öneriyor. Benim de kulaklığım artık şarj ve cızırtı sorunları başladı. Kulak içi artık başımı ağrıtıyor, ondan dolayı kulak üstü alacağım. Bundan dolayı Anker'i önerir misiniz veya varsa 900 TL'ye daha iyi ürün var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 hafta olmadı alalı. Daha önce 2 ay kullanma fırsatım olmuştu. Çok başarılı kulaklık 5 dakika şarj ile 5 saat kullanabiliyorsunuz 1 2 hafta hiç şarja takmadan kullanabiliyorum günlük 2 saat kullanımla. Kendi uygulaması da equalizier ayarlarıyla başarılı. Dışarı da belli bi noktaya kadar ses vermiyor.

1 hafta olmadı alalı. Daha önce 2 ay kullanma fırsatım olmuştu. Çok başarılı kulaklık 5 dakika şarj ile 5 saat kullanabiliyorsunuz 1 2 hafta hiç şarja takmadan kullanabiliyorum günlük 2 saat kullanımla. Kendi uygulaması da equalizier ayarlarıyla başarılı. Dışarı da belli bir noktaya kadar ses vermiyor.

İyi hatırlattın örneğin 12 de dinlesem müziği dışarıya ses veriyor mu? Bu benim için bayağı önemli.

İyi hatırlattın örneğin 12 de dinlesem müziği dışarıya ses veriyor mu? Bu benim için bayağı önemli.
Dediğim gibi ses seviyesi olarak Samsung'larda turuncu kısım var oranın sonlarına kadar zorlamazsanız dışarı ses vermiyor bayağı test ettim.

Geri
Yukarı