Elektronik Anker Soundcore Life Q30 Nays ile 1599 TL

Ben Amazon'dan 1800 TL'ye almıştım ve kullandığım en iyi kulaklık olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim Samsung Galaxy Buds 2'den geçmiştim ve ses kalitesi olarak gerçekten çok başarılı tek sıkıntı arada kendi kendine transparan moda geçiyor.

Bende Q10i alacaktım sonra Q30 da almayı düşündüm indirime girdiği için Q30 da dip ses yoksa onu alırım.

Q30 ses ve parça kalitesi anlamında premium bir ürün bence bir de ekolayzır ayarlarını kendine göre ayarlarsan muazzam bir kalitesi var ben kullanıp sattım görselde bıraktığım gibi tek eksisi çok terletiyor onun sebebi de kulaklığı taktığında kulak hiç hava almıyor SIM sıkı kapatıyor oda terlemeye sebep oluyor sporda 5 dk bile takamadım açıkçası ama genel olarak okulda kütüphanede dışarıda falan takılacak bir kulaklık active noice cancelling özelliği çok kuvvetli dışarıda pek kullanmanızı tavsiye etmem ilk aldığım zaman telefona dalmıştım araba çarpıyordu 0 ses yani sen düşün :d

anker.jpg

Q10 kullanıyorum, başlarda iyidi de dip ses hakikaten sinir bozmaya başlıyor. Onun dışında gürültü engellemesi, ses kalitesi gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı