Anker Soundcore Life Q30 vs Sennheiser HD 4.40 BT

deleraxino

Hectopat
Bu iki kulaklık arasında kaldım. Gürültü engellemeyi önemsemiyorum rap, metal ve elektro müzik dinliyorum. Bu iki kulaklıktan hangisinin ses kalitesi daha iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki bir fikir olması için yazıyorum, attığın 2 kulaklığı da kullanmadım.
Daha önce;
Sennheiser true Wireless, Apple AirPods Pro, SteelSeries Arctis 7, Anker Soundcore Life Q10, ASUS H7 kullandım.
Şu an ise;
Sennheiser cx 300s ve Apple EarPods kullanıyorum.
Bu kulaklıklar arasında en iyi müziği Sennheiser'de dinledim. Bence müzik dinleyeceksen sadece Sennheiser çok iyi derim. Anker'in ürünleri ise fiyat/performans olarak çok iyi.
Eğer kulak içi Bluetooth kullanırım dersen 1300₺ civarında 2. el sitelerde Sennheiser momentum true Wireless 2 satan oluyor. Açık ara bunu öneririm.
Eğer kafa üstü mükemmel ses veren kulaklık arıyorsan sıfırı 3000₺ olan Sennheiser momentum 3 var. 2. el sitelerde daha 1 hafta önce 1800₺'ye bile satıldığını gördüm.

Belki bir fikir olması için yazıyorum, attığın 2 kulaklığı da kullanmadım.
Daha önce;
Sennheiser true Wireless, Apple AirPods Pro, SteelSeries Arctis 7, Anker Soundcore Life Q10, ASUS H7 kullandım.
Şu an ise;
Sennheiser cx 300s ve Apple EarPods kullanıyorum.
Bu kulaklıklar arasında en iyi müziği Sennheiser'de dinledim. Bence müzik dinleyeceksen sadece Sennheiser çok iyi derim. Anker'in ürünleri ise fiyat/performans olarak çok iyi.
Eğer kulak içi Bluetooth kullanırım dersen 1300₺ civarında 2. el sitelerde Sennheiser momentum true Wireless 2 satan oluyor. Açık ara bunu öneririm.
Eğer kafa üstü mükemmel ses veren kulaklık arıyorsan sıfırı 3000₺ olan Sennheiser momentum 3 var. 2. el sitelerde daha 1 hafta önce 1800₺'ye bile satıldığını gördüm.

Bütçemi aşıyor maalesef.

Sennheiser kullanıyorum ama kulakiçi modelini. Açıkçası mağazalarda çeşitli kulaklık markaları denedim ama en çok hep Sennheiser ile memnun kaldım. Bundan sonra sanırım ne kulaklık alırsam alayım ilk Sennheiser’a bakarım açıkçası.

Geri
Yukarı